przejdź do zawartości

up

„Baltic Furniture”

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż w dniach 30 września - 2 października 2016 r. Ambasada RP w Rydze będzie uczestniczyła w  największej w regionie państw bałtyckich imprezie wystawienniczej sektora meblarskiego – „Baltic Furniture”.

Ambasada RP będzie dysponować stoiskiem o powierzchni 12m² wraz z wyposażeniem. Stoisko przekazane zostanie nieodpłatnie 3 firmom z Polski, które zechcą zaprezentować się w trakcie wszystkich dni poszczególnych targów, tak aby każda z nich dysponowała powierzchnią 4m².

W najbardziej inspirującym spotkaniu branży meblarskiej w 2015 roku udział brali producenci oraz dostawcy komponentów, prefabrykatów oraz usług z 15 krajów. Podczas trzech dni na targach prezentowane będą także najnowsze rynkowe propozycje.

Więcej informacji: http://www.bt1.lv/bt1/balticfurniture/?link=10000000

Zgłoszenia proszę przesyłać do 23 sierpnia na adres: jaroslaw.cwiek-karpowicz@msz.gov.pl Zgłoszenie powinno zawierać krótki opis działalności firmy.

Aktualności

Zaproszenie PAIH - targi - Bauma Conexpo Indie (11.12-14.12) - (materiały promocyjne)

2018.11.19

Szanowni Państwo, Uprzejmie informuję, że Polska Agencja Handlu i Inwestycji w ramach w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2 jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży „Maszyn i urządzeń” na targach Bauma Conexpo Indie, które będą miały miejsce 11.12-14.12 (więcej informacji o targach: https://www.bcindia.com/)

więcej »

"Eksportuj do Wielkiej Brytanii – innowacyjność i design w opakowaniach", Warszawa.

2018.11.19

Pomimo niepewności związanej z Brexitem, rynek brytyjski nadal jest jednym z najważniejszych kierunków eksportowych dla polskiej gospodarki. Polskie produkty stają się coraz bardziej widoczne na półkach brytyjskich sklepów, a walory dobrej jakości w rozsądnej cenie są zauważane przez brytyjskich konsumentów. Jednak mimo przyjaznego klimatu biznesowego, różnice kulturowe i brak wiedzy o upodobaniach brytyjskich konsumentów powodują, że polscy eksporterzy nie do końca wykorzystują szanse, które ten rynek oferuje. Dotyczy to również przemysłu opakowaniowego, który w

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right