przejdź do zawartości

up

„Biznes Bez Granic - Ostrołęka’’

W dniu 19 grudnia 2011 roku w siedzibie Urzędu Miasta w Ostrołęce odbyła się konferencja pt. „Biznes Bez Granic - Ostrołęka’’, promująca Poddziałanie 6.2.1 PO IG – „Wsparcie dla Sieci Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów”. Projekt na terenie województwa mazowieckiego jest realizowany w Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera w Agencji Rozwoju Mazowsza S.A. Współorganizatorami byli: Ministerstwo Gospodarki, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego i Urząd Miejski w Ostrołęce.

Uroczystego otwarcia konferencji dokonali: Pani Elżbieta Mech – Kierownik Wydziału Zamiejscowego Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych oraz Pan Janusz Kotowski – Prezydent Miasta Ostrołęka

Podczas spotkania przedstawione zostały założenia Projektu 6.2.1 – „Wsparcie dla Sieci Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów” PO IG oraz informacje dotyczące funkcjonowania mazowieckiego Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera. Uczestnicy spotkania mieli również okazję zapoznać się również z możliwościami wsparcia eksportu z ogólnokrajowych programów wsparcia. Pan Krzysztof Kobyłecki – Manager Regionu z Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. – przedstawił możliwości ubezpieczenia należności w handlu zagranicznym, a Pan Sławomir Krakowski – przedstawiciel International Business Incubator – zaprezentował przykłady firm, które z sukcesem wykorzystują przewagi konkurencyjne w czasie kryzysu.

Konferencja skierowana była m.in. do ostrołęckich przedsiębiorców, którzy mogli uzyskać informację na temat narzędzi i sposobów wspierania eksportu.

Do zapoznania przedstawiamy Państwu krótki materiał filmowy

"Biznes bez granic - Ostrołęka" "Biznes bez granic - Ostrołęka"

"Biznes bez granic - Ostrołęka"

Aktualności

Zaproszenie do udziału w Misji Gospodarczej do RPA i Botswany, 21-26 lipca 2019

2019.06.10

Szanowni Państwo, Zapraszamy do udziału w Misji Gospodarczej do Republiki Południowej Afryki (Johannesburg, Pretoria) i do Botswany (Gabarone), która odbędzie się w dniach 21-26 lipca 2019.

więcej »

Zaproszenie na Forum Gospodarcze Polska – Tunezja, 17 czerwca 2019 r.

2019.06.10

Szanowni Państwo, Krajowa Izba Gospodarcza i Ambasada Tunezji w Warszawie zapraszają do udziału w Forum Gospodarczym Polska – Tunezja w dniu 17 czerwca 2019 r. z udziałem delegacji biznesu tunezyjskiego oraz przedstawicieli Izby Przemysłowo-Handlowej Regionu Centre (CCIC) i Tunezyjskiego Centrum Promocji

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right