przejdź do zawartości

up

„Biznes Bez Granic - Ostrołęka’’

W dniu 19 grudnia 2011 roku w siedzibie Urzędu Miasta w Ostrołęce odbyła się konferencja pt. „Biznes Bez Granic - Ostrołęka’’, promująca Poddziałanie 6.2.1 PO IG – „Wsparcie dla Sieci Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów”. Projekt na terenie województwa mazowieckiego jest realizowany w Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera w Agencji Rozwoju Mazowsza S.A. Współorganizatorami byli: Ministerstwo Gospodarki, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego i Urząd Miejski w Ostrołęce.

Uroczystego otwarcia konferencji dokonali: Pani Elżbieta Mech – Kierownik Wydziału Zamiejscowego Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych oraz Pan Janusz Kotowski – Prezydent Miasta Ostrołęka

Podczas spotkania przedstawione zostały założenia Projektu 6.2.1 – „Wsparcie dla Sieci Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów” PO IG oraz informacje dotyczące funkcjonowania mazowieckiego Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera. Uczestnicy spotkania mieli również okazję zapoznać się również z możliwościami wsparcia eksportu z ogólnokrajowych programów wsparcia. Pan Krzysztof Kobyłecki – Manager Regionu z Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. – przedstawił możliwości ubezpieczenia należności w handlu zagranicznym, a Pan Sławomir Krakowski – przedstawiciel International Business Incubator – zaprezentował przykłady firm, które z sukcesem wykorzystują przewagi konkurencyjne w czasie kryzysu.

Konferencja skierowana była m.in. do ostrołęckich przedsiębiorców, którzy mogli uzyskać informację na temat narzędzi i sposobów wspierania eksportu.

Do zapoznania przedstawiamy Państwu krótki materiał filmowy

"Biznes bez granic - Ostrołęka" "Biznes bez granic - Ostrołęka"

"Biznes bez granic - Ostrołęka"

Aktualności

Konferencja „Klucz do sukcesu. Nowe instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców w zakresie własności przemysłowej”

2019.09.12

Z inicjatywy Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Urzędu Patentowego RP oraz Polskiej Izby Rzeczników Patentowych odbędzie się konferencja pt. „Klucz do sukcesu. Nowe instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców w zakresie własności przemysłowej”

więcej »

Seminarium ws. kontraktów i klauzul umownych w związku z brexitem - 19.09.19

2019.09.12

Szanowni Państwo, W imieniu Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, uprzejmie zapraszamy na spotkanie z ekspertem w zakresie prawa brytyjskiego, który przedstawi informację nt. najważniejszych kwestii, na które należy zwrócić uwagę zawierając kontrakt w kontekście brexitu i prawa brytyjskiego -

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right