przejdź do zawartości

up

„Polska chemia w rozwoju gospodarki - wyzwania stojące przed sektorem”

Szanowni Państwo,

W imieniu Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego serdecznie zapraszamy na Konferencję „Polska Chemia w Rozwoju Gospodarki - Wyzwania Stojące Przed Sektorem”, organizowaną przez Polską Izbę Przemysłu Chemicznego w ramach Kampanii „Polska Chemia”, która odbędzie się już 7 marca 2019 roku w Digital Knowledge Village w Warszawie.


Zarejestruj się  tutaj      
 

Konferencją „Polska Chemia w Rozwoju Gospodarki - Wyzwania Stojące Przed Sektorem” PIPC chce rozpocząć szeroki dialog nad stojącymi przed przemysłem chemicznym wyzwaniami. Zaproszeni goście wraz z gronem ekspertów będą zastanawiać się nad rozwiązaniami,  które sprawią, że przemysł chemiczny i inne ściśle z nim połączone sektory, będą mogły dalej rosnąć, podnosząc konkurencyjność na rynkach zewnętrznych, zwiększając bezpieczeństwo oraz rozwijając kadry które pozwolą na realizację strategii rozwojowych. PIPC chce wspólnie z Państwem zastanowić się nad najlepszymi dla branży rozwiązaniami, pogłębiać współpracę.
 
Kampania „Polska Chemia” to jedyny projekt promujący przemysł chemiczny. Jej głównym celem jest promocja branży, budowanie płaszczyzny dialogu z administracją i prezentacji sektora jako promującego innowacyjność, dbającego o środowisko, tworzącego nowe miejsca pracy a także respektującego zasady zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej.
 
Serdecznie zapraszam do udziału w wydarzeniu!

Aktualności

EKSPORT MASZYN I URZĄDZEŃ DO USA

2020.07.06

Szanowni Państwo, W 2019 eksport maszyn i urządzeń do USA stanowił jedną z głównych grup towarów eksportowanych z Polski za ocean. Teraz, w obliczu widocznego w USA trendu zwiększania dywersyfikacji źródeł dostaw gotowych towarów i komponentów z zagranicy, pojawiają się nowe możliwości eksportowe dla polskich producentów.

więcej »

Nawet prawie 430 tys. zł z unijnych środków na pomoc w koronakryzysie

2020.06.24

Aż 2,5 mld złotych przewidziała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ogłoszonym właśnie naborze „Dotacje na kapitał obrotowy”. Ma być on wsparciem na utrzymanie działalności dla przedsiębiorców, którzy na skutek pandemii COVID-19 znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right