przejdź do zawartości

up

16. Międzynarodowe Targi Rolno-Spożywcze AGROTEC International Agriculture Fair

Szanowni Państwo,

Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera w imieniu Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Amabasady RP w Ankarze serdecznie zaprasza polskie firmy sektora rolno-spożywczego, w tym dostawców, eksporterów różnego rodzaju produktów spożywczych, producentów maszyn i urządzeń dla przetwórstwa spożywczego do udziału w Targach Rolno-Spożywczych AGROTEC (International Agriculture Fair), które odbędą się w Ankarze w dniach 6-9.09.2012 r. 

WPHI Ankara po raz pierwszy organizuje własne stoisko informacyjno-promocyjne na targach AGROTEC w Ankarze, na którym prowadzić będzie dystrybucję materiałów promujących polskie produkty spożywcze. Targi mogą być okazją do prezentacji w stolicy Turcji wyrobów Dobrej Polskiej Żywności, a także do nawiązania korzystnych kontaktów handlowych i kooperacyjnych z tureckim sektorem rolno-spożywczym. W związku z częściowym pokrywaniem się terminów AGROTEC i targów wielobranżowych w Izmirze (31.08-09.09.2012 r.), WPHI Ankara zapewni polskim firmom branży spożywczej możliwość udziału i promocji na obu tych imprezach. Stoisko WPHI Ankara jest do Państwa dyspozycji do dystrybucji materiałów promocyjnych, przeprowadzania rozmów z potencjalnymi kontrahentami czy kandydatami na przedstawicieli handlowych w Turcji, a w przypadku większej liczby zgłoszeń, WPHI Ankara udzieli Państwu pomocy w organizacji stoiska narodowego na targach AGROTEC w ramach zbiorowego wystąpienia polskich firm.

Zachęcamy polskie firmy zainteresowane rynkiem tureckim do bezpośredniego udziału lub wizytacji targów AGROTEC 2012 w Ankarze oraz do przesyłania materiałów promocyjnych w j. angielskim (foldery, broszury, katalogi produktowe), które wykorzystane zostaną na targach do promowaniea Państwa produktów i usług, na adres pocztowy WPHI Ankara (dostępny na http://www.ankara.trade.gov.pl/). Uwaga: Przesyłkę i jej dokument nadania należy opatrzyć adnotacją „PROMOTIONAL MATERIAL ONLY, NO CUSTOMS VALUE” w celu uniknięcia dodatkowych kosztów i opłat.

W sprawie wysyłki materiałów promocyjnych oraz dystrybuowania ich na stoisku prosimy o bezpośredni kontakt mailowy z WPHI Ankara na adres ankara@trade.gov.pl.

Szczegółowe informacje dotyczące tej imprezy mozna znaleźć na stronie internetowej http://www.infofair.com.tr/.

Serdecznie zapraszamy.

Aktualności

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ - "Możliwości Współpracy Gospodarczej Między Chinami (Hangzhou) i Polską"

2019.05.17

Szanowni Państwo, Mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję organizowaną wspólnie przez CCPIT Hangzhou (China Council for the Promotion of International Trade), Krajową Izbę Gospodarczą oraz Krajową Izbę Gospodarczą Centrum Promocji dotyczącą: „Możliwości Współpracy Gospodarczej Między Chinami (Hangzhou) oraz Polską.”

więcej »

China Homelife Poland - Export Expo - stoisko wystawiennicze Mazowsze

2019.05.17

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza mazowieckich producentów i usługodawców (zarejestrowanych w województwie mazowieckim) do udziału w charakterze wystawcy w targach „Export Expo” – regionalnym panelu eksportowym organizowanym w ramach VIII edycji targów China Homelife Poland 2019.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right