przejdź do zawartości

up

16. Międzynarodowe Targi Rolno-Spożywcze AGROTEC International Agriculture Fair

Szanowni Państwo,

Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera w imieniu Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Amabasady RP w Ankarze serdecznie zaprasza polskie firmy sektora rolno-spożywczego, w tym dostawców, eksporterów różnego rodzaju produktów spożywczych, producentów maszyn i urządzeń dla przetwórstwa spożywczego do udziału w Targach Rolno-Spożywczych AGROTEC (International Agriculture Fair), które odbędą się w Ankarze w dniach 6-9.09.2012 r. 

WPHI Ankara po raz pierwszy organizuje własne stoisko informacyjno-promocyjne na targach AGROTEC w Ankarze, na którym prowadzić będzie dystrybucję materiałów promujących polskie produkty spożywcze. Targi mogą być okazją do prezentacji w stolicy Turcji wyrobów Dobrej Polskiej Żywności, a także do nawiązania korzystnych kontaktów handlowych i kooperacyjnych z tureckim sektorem rolno-spożywczym. W związku z częściowym pokrywaniem się terminów AGROTEC i targów wielobranżowych w Izmirze (31.08-09.09.2012 r.), WPHI Ankara zapewni polskim firmom branży spożywczej możliwość udziału i promocji na obu tych imprezach. Stoisko WPHI Ankara jest do Państwa dyspozycji do dystrybucji materiałów promocyjnych, przeprowadzania rozmów z potencjalnymi kontrahentami czy kandydatami na przedstawicieli handlowych w Turcji, a w przypadku większej liczby zgłoszeń, WPHI Ankara udzieli Państwu pomocy w organizacji stoiska narodowego na targach AGROTEC w ramach zbiorowego wystąpienia polskich firm.

Zachęcamy polskie firmy zainteresowane rynkiem tureckim do bezpośredniego udziału lub wizytacji targów AGROTEC 2012 w Ankarze oraz do przesyłania materiałów promocyjnych w j. angielskim (foldery, broszury, katalogi produktowe), które wykorzystane zostaną na targach do promowaniea Państwa produktów i usług, na adres pocztowy WPHI Ankara (dostępny na http://www.ankara.trade.gov.pl/). Uwaga: Przesyłkę i jej dokument nadania należy opatrzyć adnotacją „PROMOTIONAL MATERIAL ONLY, NO CUSTOMS VALUE” w celu uniknięcia dodatkowych kosztów i opłat.

W sprawie wysyłki materiałów promocyjnych oraz dystrybuowania ich na stoisku prosimy o bezpośredni kontakt mailowy z WPHI Ankara na adres ankara@trade.gov.pl.

Szczegółowe informacje dotyczące tej imprezy mozna znaleźć na stronie internetowej http://www.infofair.com.tr/.

Serdecznie zapraszamy.

Aktualności

Tarcza antykryzysowa dla biznesu

2020.05.26

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Ministerstwo Rozwoju uruchamiają cykl bezpłatnych wideokonferencji, które mają pomóc przedsiębiorcom w walce z gospodarczymi skutkami wywołanymi pandemią koronawirusa.

więcej »

Zaproszenie na webinarium "Post-Pandemic Business Opportunities for European Businesses" 28 maja 2020 r.

2020.05.18

Szanowni Państwo, W dobie globalnej pandemii synchronizacja działań offline i online ma kluczowe znaczenie dla biznesu, dlatego Hong Kong Trade Development Council (HKTDC) organizuje webinarium w celu prezentacji nowych możliwości dla przedsiębiorców.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right