przejdź do zawartości

up

16. Międzynarodowe Targi Rolno-Spożywcze AGROTEC International Agriculture Fair

Szanowni Państwo,

Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera w imieniu Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Amabasady RP w Ankarze serdecznie zaprasza polskie firmy sektora rolno-spożywczego, w tym dostawców, eksporterów różnego rodzaju produktów spożywczych, producentów maszyn i urządzeń dla przetwórstwa spożywczego do udziału w Targach Rolno-Spożywczych AGROTEC (International Agriculture Fair), które odbędą się w Ankarze w dniach 6-9.09.2012 r. 

WPHI Ankara po raz pierwszy organizuje własne stoisko informacyjno-promocyjne na targach AGROTEC w Ankarze, na którym prowadzić będzie dystrybucję materiałów promujących polskie produkty spożywcze. Targi mogą być okazją do prezentacji w stolicy Turcji wyrobów Dobrej Polskiej Żywności, a także do nawiązania korzystnych kontaktów handlowych i kooperacyjnych z tureckim sektorem rolno-spożywczym. W związku z częściowym pokrywaniem się terminów AGROTEC i targów wielobranżowych w Izmirze (31.08-09.09.2012 r.), WPHI Ankara zapewni polskim firmom branży spożywczej możliwość udziału i promocji na obu tych imprezach. Stoisko WPHI Ankara jest do Państwa dyspozycji do dystrybucji materiałów promocyjnych, przeprowadzania rozmów z potencjalnymi kontrahentami czy kandydatami na przedstawicieli handlowych w Turcji, a w przypadku większej liczby zgłoszeń, WPHI Ankara udzieli Państwu pomocy w organizacji stoiska narodowego na targach AGROTEC w ramach zbiorowego wystąpienia polskich firm.

Zachęcamy polskie firmy zainteresowane rynkiem tureckim do bezpośredniego udziału lub wizytacji targów AGROTEC 2012 w Ankarze oraz do przesyłania materiałów promocyjnych w j. angielskim (foldery, broszury, katalogi produktowe), które wykorzystane zostaną na targach do promowaniea Państwa produktów i usług, na adres pocztowy WPHI Ankara (dostępny na http://www.ankara.trade.gov.pl/). Uwaga: Przesyłkę i jej dokument nadania należy opatrzyć adnotacją „PROMOTIONAL MATERIAL ONLY, NO CUSTOMS VALUE” w celu uniknięcia dodatkowych kosztów i opłat.

W sprawie wysyłki materiałów promocyjnych oraz dystrybuowania ich na stoisku prosimy o bezpośredni kontakt mailowy z WPHI Ankara na adres ankara@trade.gov.pl.

Szczegółowe informacje dotyczące tej imprezy mozna znaleźć na stronie internetowej http://www.infofair.com.tr/.

Serdecznie zapraszamy.

Aktualności

Zaproszenie PAIH SA - SYDNEY INTERNATIONAL BOAT SHOW 2019 (1-5.08.2019 r.) - materiały promocyjne

2019.06.24

Szanowni Państwo, Uprzejmie informuję, że Polska Agencja Inwestycji i Handlu SA, w ramach w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2, jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży jachtów i łodzi na targach SYDNEY INTERNATIONAL BOAT SHOW w Sydney, Australia (1-5 sierpnia 2019 r.)

więcej »

Zaproszenie na specjalną sesję dotyczącą handlu między Wielką Brytanią a Polską po BREXIT oraz na Forum BTI Polska- Wielka Brytania

2019.06.24

Szanowni Państwo, W imieniu Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ambasady Wielkiej Brytanii w RP oraz Krajowej Izby Gospodarczej, w ramach polsko – brytyjskiego Forum Gospodarczego (BTI) uprzejmie zapraszamy na specjalną sesję poświęconą handlowi między Wielką Brytanią a Polską w kontekście nadchodzącego Brexit. Sesja odbędzie się w dniu 27 czerwca w godzinach 16:00- 18:00, Sala Belweder, w Hotelu Sofitel w Warszawie.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right