przejdź do zawartości

up

81. Międzynarodowe Targi Wielobranżowe w Turcji

Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera w imieniu Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Ankarze, uprzejmie zaprasza mazowieckich przedsiębiorców do udziału w nadchodzących 81. Międzynarodowych Targach Wielobranżowych (81st Izmir International Fair), które odbędą się w Izmirze (Turcja) w dniach 31 sierpnia - 9 września 2012 r.

Międzynarodowe Targi Wielobranżowe w Izmirze – uznawane za wzorcową dla sektora targowo – wystawienniczego imprezę w Turcji, wraz z towarzyszącymi jej konferencjami tematycznymi, seminariami i innymi wydarzeniami o charakterze promocyjnym i matchmakingowym, stanowią doskonałą platformę prezentacji szerokiej gamy produktów i usług reprezentujących różne sektory.

Podczas targów Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Ankarze bezpłatnie udostępni swoje stoisko w celu umożliwienia polskim przedsiębiorcom dystrybucji materiałów promocyjnych oraz przeprowadzania rozmów z potencjalnymi kontrahentami. Do uczestnictwa w targach szczególnie zapraszamy firmy sektora kosmetycznego, farmaceutycznego (w tym producentów para-farmaceutyków i produktów zielarskich), spożywczego (wyroby cukiernicze, czekoladowe, itp.), branży meblarskiej i dekoracji wnętrz, producentów sprzętu, urządzeń i wyposażenia medycznego, materiałów pomocniczych stosowanych w medycynie i stomatologii, sprzętu rehabilitacyjnego, itp.

Dla firm branży rolno – spożywczej uczestniczących w targach, Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Ankarze zorganizuje w drugiej część targów, udział w dodatkowej imprezie promocyjnej – Targach Rolno – Spożywczych AGROTEC International Agriculture Fair w Ankarze w dniach 6 września – 9 września 2012 r. Wydział będzie dysponował tam własnym stoiskiem informacyjnym, na którym prowadzona będzie dystrybucja materiałów promujących polskie produkty spożywcze.

Zachęcamy również do przesyłania na adres pocztowy Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP (dostępny pod adresem www.ankara.trade.gov.pl) materiałów promocyjno – reklamowych, prezentujących produkty i usługi lub proponowany zakres współpracy. W celu uniknięcia dodatkowych opłat i innych obciążeń celno – podatkowych, materiały promocyjne w języku angielskim w ilości wg uznania należy przesłać z adnotacją „PROMOTIONAL MATERIALS ONLY, NO CUSTOMS VALUE”.

Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Zaproszenie do udziału w Misji Gospodarczej do RPA i Botswany, 21-26 lipca 2019

2019.06.10

Szanowni Państwo, Zapraszamy do udziału w Misji Gospodarczej do Republiki Południowej Afryki (Johannesburg, Pretoria) i do Botswany (Gabarone), która odbędzie się w dniach 21-26 lipca 2019.

więcej »

Zaproszenie na Forum Gospodarcze Polska – Tunezja, 17 czerwca 2019 r.

2019.06.10

Szanowni Państwo, Krajowa Izba Gospodarcza i Ambasada Tunezji w Warszawie zapraszają do udziału w Forum Gospodarczym Polska – Tunezja w dniu 17 czerwca 2019 r. z udziałem delegacji biznesu tunezyjskiego oraz przedstawicieli Izby Przemysłowo-Handlowej Regionu Centre (CCIC) i Tunezyjskiego Centrum Promocji

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right