przejdź do zawartości

up

81. Międzynarodowe Targi Wielobranżowe w Turcji

Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera w imieniu Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Ankarze, uprzejmie zaprasza mazowieckich przedsiębiorców do udziału w nadchodzących 81. Międzynarodowych Targach Wielobranżowych (81st Izmir International Fair), które odbędą się w Izmirze (Turcja) w dniach 31 sierpnia - 9 września 2012 r.

Międzynarodowe Targi Wielobranżowe w Izmirze – uznawane za wzorcową dla sektora targowo – wystawienniczego imprezę w Turcji, wraz z towarzyszącymi jej konferencjami tematycznymi, seminariami i innymi wydarzeniami o charakterze promocyjnym i matchmakingowym, stanowią doskonałą platformę prezentacji szerokiej gamy produktów i usług reprezentujących różne sektory.

Podczas targów Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Ankarze bezpłatnie udostępni swoje stoisko w celu umożliwienia polskim przedsiębiorcom dystrybucji materiałów promocyjnych oraz przeprowadzania rozmów z potencjalnymi kontrahentami. Do uczestnictwa w targach szczególnie zapraszamy firmy sektora kosmetycznego, farmaceutycznego (w tym producentów para-farmaceutyków i produktów zielarskich), spożywczego (wyroby cukiernicze, czekoladowe, itp.), branży meblarskiej i dekoracji wnętrz, producentów sprzętu, urządzeń i wyposażenia medycznego, materiałów pomocniczych stosowanych w medycynie i stomatologii, sprzętu rehabilitacyjnego, itp.

Dla firm branży rolno – spożywczej uczestniczących w targach, Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Ankarze zorganizuje w drugiej część targów, udział w dodatkowej imprezie promocyjnej – Targach Rolno – Spożywczych AGROTEC International Agriculture Fair w Ankarze w dniach 6 września – 9 września 2012 r. Wydział będzie dysponował tam własnym stoiskiem informacyjnym, na którym prowadzona będzie dystrybucja materiałów promujących polskie produkty spożywcze.

Zachęcamy również do przesyłania na adres pocztowy Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP (dostępny pod adresem www.ankara.trade.gov.pl) materiałów promocyjno – reklamowych, prezentujących produkty i usługi lub proponowany zakres współpracy. W celu uniknięcia dodatkowych opłat i innych obciążeń celno – podatkowych, materiały promocyjne w języku angielskim w ilości wg uznania należy przesłać z adnotacją „PROMOTIONAL MATERIALS ONLY, NO CUSTOMS VALUE”.

Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

"Eksportuj do Wielkiej Brytanii - innowacyjność i design w opakowaniach" - 21.11.2018 r.

2018.11.14

Szanowni Państwo, W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego zapraszamy na seminarium pt. Eksportuj do Wielkiej Brytanii – innowacyjność i design w opakowaniach 21 listopada 2018 r.

więcej »

Polskie stoisko narodowe podczas Medical Expo Cote d'Ivoire (MEXCI) w Abidżanie, 7-9 grudnia br.

2018.11.14

Szanowni Państwo, Zagraniczne Biuro Handlowe w Abidżanie zaprasza do bezpłatnego udziału w polskim stoisku narodowym organizowanym podczas międzynarodowych targów MEXCI 2018.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right