przejdź do zawartości

up

81. Międzynarodowe Targi Wielobranżowe w Turcji

Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera w imieniu Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Ankarze, uprzejmie zaprasza mazowieckich przedsiębiorców do udziału w nadchodzących 81. Międzynarodowych Targach Wielobranżowych (81st Izmir International Fair), które odbędą się w Izmirze (Turcja) w dniach 31 sierpnia - 9 września 2012 r.

Międzynarodowe Targi Wielobranżowe w Izmirze – uznawane za wzorcową dla sektora targowo – wystawienniczego imprezę w Turcji, wraz z towarzyszącymi jej konferencjami tematycznymi, seminariami i innymi wydarzeniami o charakterze promocyjnym i matchmakingowym, stanowią doskonałą platformę prezentacji szerokiej gamy produktów i usług reprezentujących różne sektory.

Podczas targów Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Ankarze bezpłatnie udostępni swoje stoisko w celu umożliwienia polskim przedsiębiorcom dystrybucji materiałów promocyjnych oraz przeprowadzania rozmów z potencjalnymi kontrahentami. Do uczestnictwa w targach szczególnie zapraszamy firmy sektora kosmetycznego, farmaceutycznego (w tym producentów para-farmaceutyków i produktów zielarskich), spożywczego (wyroby cukiernicze, czekoladowe, itp.), branży meblarskiej i dekoracji wnętrz, producentów sprzętu, urządzeń i wyposażenia medycznego, materiałów pomocniczych stosowanych w medycynie i stomatologii, sprzętu rehabilitacyjnego, itp.

Dla firm branży rolno – spożywczej uczestniczących w targach, Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Ankarze zorganizuje w drugiej część targów, udział w dodatkowej imprezie promocyjnej – Targach Rolno – Spożywczych AGROTEC International Agriculture Fair w Ankarze w dniach 6 września – 9 września 2012 r. Wydział będzie dysponował tam własnym stoiskiem informacyjnym, na którym prowadzona będzie dystrybucja materiałów promujących polskie produkty spożywcze.

Zachęcamy również do przesyłania na adres pocztowy Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP (dostępny pod adresem www.ankara.trade.gov.pl) materiałów promocyjno – reklamowych, prezentujących produkty i usługi lub proponowany zakres współpracy. W celu uniknięcia dodatkowych opłat i innych obciążeń celno – podatkowych, materiały promocyjne w języku angielskim w ilości wg uznania należy przesłać z adnotacją „PROMOTIONAL MATERIALS ONLY, NO CUSTOMS VALUE”.

Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Zaproszenie: misja gospodarcza na Białoruś

2019.03.14

Szanowni Państwo, Zbliża się zakończenie rejestracji uczestników na misję gospodarczą polskich przedsiębiorców na Białoruś. W związku z trwającym jeszcze naborem zapraszamy zainteresowane firmy do zgłaszania się do udziału w tym wydarzeniu.

więcej »

Warsztaty biznesowo-networkingowe Forum Przedsiębiorców na Targówku - marzec 2019

2019.03.14

Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza przedsiębiorców i menedżerów firm na warsztat biznesowo-networkingowy: „Jak wygrywać serca klientów? Kilka słów o strategii budowania marki” 18 marca 2019 roku, godz. 17.00

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right