przejdź do zawartości

up

AIIB (Mumbaj, Indie, 24-26 czerwca 2018 r.)

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 25 -26 czerwca 2018 r. w Indiach (Mubaj) odbędzie się trzecie Spotkanie Rady Gubernatorów Azjatyckiego Banku Inwestycji Infrastrukturalnych (AIIB). Mottem przewodnim tegorocznego spotkania jest: “Mobilizing Finance for Infrastructure: Innovation and Collaboration.” Gospodarzami spotkania są zarówno Bank AIIB, jak i rząd Indii. 

Zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu, a przede wszystkim w Asian Business Forum oraz sesjach otwartych „open to all”. Organizatorzy oferują ponadto możliwość organizacji  spotkań bilateralnych w formacie b2b z innymi uczestnikami wydarzenia. Nasze placówki dyplomatyczne pomogą z kolei w zorganizowaniu spotkań z firmami indyjskimi. 

Udział w wydarzeniu to świetna okazja do zapoznania się z projektami realizowanymi przez AIIB (w tym z udziałem innych organizacji międzynarodowych) oraz nawiązania relacji umożliwiających polskiemu sektorowi prywatnemu udział w wykorzystywaniu instrumentów finansowych Banku. Ubiegłoroczne spotkanie Gubernatorów AIIB zgromadziło w Korei Pd. ponad 2000 uczestników, w tym: delegacji 57 krajów członków założycieli AIIB, organizacje międzynarodowe, przedstawicieli biznesu i otoczenia biznesu, instytucji finansowych, media oraz środowiska naukowe.

Zachęcamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu,  zwłaszcza przedstawicieli sektorów: infrastruktury, transportu, energii, smart cities, instytucji finansowych, organizacji pozarządowych, konsultingu.     

Zachęcamy też do zapoznania się z przykładami projektów AIIB: 

Przykłady zatwierdzonych projektów AIIB dostępne są pod adresem:

https://www.aiib.org/en/projects/approved/index.html

Przykłady propozycji projektów AIIB: https://www.aiib.org/en/projects/proposed/index.html

Program bieżący wydarzenia dostępny jest pod adresem: https://www.aiib.org/en/news-events/events/annual-meeting/program/list/index.html

Rejestracja uczestników:

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Koszt transportu i zakwaterowania uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Rejestracji można dokonać bezpośrednio pod adresem: http://registration2018.aiib.org/events/2018-aiib-annual-meeting/event-summary-557b1ae9d7d54e519dda2967eb5b48f6.aspx

Jednocześnie prosimy też o potwierdzenie chęci udziału Państwa w tym wydarzeniu pracownikom MSZ DWE, do dnia 30 maja br.:  beata.pich@msz.gov.pl  i krzysztof.kopytko@msz.gov.pl 

Aktualności

Nawet prawie 430 tys. zł z unijnych środków na pomoc w koronakryzysie

2020.06.24

Aż 2,5 mld złotych przewidziała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ogłoszonym właśnie naborze „Dotacje na kapitał obrotowy”. Ma być on wsparciem na utrzymanie działalności dla przedsiębiorców, którzy na skutek pandemii COVID-19 znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

więcej »

Konferencja Urzędu Patentowego RP " - „Projektowanie wizerunku przedsiębiorstwa - Przebrała się m!arka” w dniach 29-30 czerwca 2020 r.

2020.06.24

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji organizowanej przez Urząd Patentowy RP on line „Projektowanie wizerunku przedsiębiorstwa - Przebrała się m!arka” w dniach 29-30 czerwca 2020 r.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right