przejdź do zawartości

up

Akcelerator branżowy sektora rolno - spożywczego

Szanowni Państwo,


        Z wielką przyjemnością informuję, że Ministerstwo Rozwoju wspólnie z Polskim Funduszem Rozwoju S.A. rozpoczyna kolejną edycję akceleratora branżowego. Po dotychczasowych bardzo udanych akceleratorach dla sektorów meblowego, kosmetycznego, modowego, urządzeń medycznych i jachtowego rozpoczynamy akcelerator dla branży rolno - spożywczej.
        Akcelerator branżowy jest przedsięwzięciem, którego celem jest zwiększenie możliwości eksportowych oraz ekspansji inwestycyjnej polskich firm, w szczególności do krajów pozaunijnych. Akcelerator składa się z trzech etapów: Pierwszy z nich to dwudniowe warsztaty, które odbędą sie w dniach 19 - 20 lutego br. Jest to projekt, który jest skierowany także dla duzych firm, które mogą uzyskać informacje nt. nie tylko eksportu, ale także możliwości inwestycyjnych za granica.
       W trakcie warsztaów beda Państwo mogli uzyskać szereg informacji nt. wsparcia finansowego i instytucjonalnego ze strony takich instytucji jak KOWR, PARP, MR, BGK, PAIH, ARP, KUKE, KUKE Finance i szeregu innych. Zapraszamy także do uczestnictwa przedstawicieli MRiRW oraz innych instytucji odpowiedzialnych za polskie rolnictwo.

https://pfr.pl/serwis-korporacyjny/dzialalnosc/innowacje/akcelerator-dla-branzy-rolno-spozywczej.html


Aktualności

Nawet prawie 430 tys. zł z unijnych środków na pomoc w koronakryzysie

2020.06.24

Aż 2,5 mld złotych przewidziała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ogłoszonym właśnie naborze „Dotacje na kapitał obrotowy”. Ma być on wsparciem na utrzymanie działalności dla przedsiębiorców, którzy na skutek pandemii COVID-19 znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

więcej »

Konferencja Urzędu Patentowego RP " - „Projektowanie wizerunku przedsiębiorstwa - Przebrała się m!arka” w dniach 29-30 czerwca 2020 r.

2020.06.24

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji organizowanej przez Urząd Patentowy RP on line „Projektowanie wizerunku przedsiębiorstwa - Przebrała się m!arka” w dniach 29-30 czerwca 2020 r.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right