przejdź do zawartości

up

Akcelerator branżowy sektora rolno - spożywczego

Szanowni Państwo,


        Z wielką przyjemnością informuję, że Ministerstwo Rozwoju wspólnie z Polskim Funduszem Rozwoju S.A. rozpoczyna kolejną edycję akceleratora branżowego. Po dotychczasowych bardzo udanych akceleratorach dla sektorów meblowego, kosmetycznego, modowego, urządzeń medycznych i jachtowego rozpoczynamy akcelerator dla branży rolno - spożywczej.
        Akcelerator branżowy jest przedsięwzięciem, którego celem jest zwiększenie możliwości eksportowych oraz ekspansji inwestycyjnej polskich firm, w szczególności do krajów pozaunijnych. Akcelerator składa się z trzech etapów: Pierwszy z nich to dwudniowe warsztaty, które odbędą sie w dniach 19 - 20 lutego br. Jest to projekt, który jest skierowany także dla duzych firm, które mogą uzyskać informacje nt. nie tylko eksportu, ale także możliwości inwestycyjnych za granica.
       W trakcie warsztaów beda Państwo mogli uzyskać szereg informacji nt. wsparcia finansowego i instytucjonalnego ze strony takich instytucji jak KOWR, PARP, MR, BGK, PAIH, ARP, KUKE, KUKE Finance i szeregu innych. Zapraszamy także do uczestnictwa przedstawicieli MRiRW oraz innych instytucji odpowiedzialnych za polskie rolnictwo.

https://pfr.pl/serwis-korporacyjny/dzialalnosc/innowacje/akcelerator-dla-branzy-rolno-spozywczej.html


Aktualności

Schemat małych grantów dla przedsiębiorczych kobiet

2020.04.03

Celem Schematu małych grantów dla przedsiębiorczych kobiet jest zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorców poprzez opracowanie albo opracowanie i wdrożenie innowacji w jednym z trzech obszarów:

więcej »

Konsultacje "Polityki cyfrowej transformacji m.st. Warszawy".

2020.03.18

Szanowni Speed Up-owcy, Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych „Polityki cyfrowej transformacji m.st. Warszawy” prowadzonych przez warszawski ratusz. Polityka cyfrowa to wizja tego, jak przez najbliższe 10 lat chcemy korzystać z potencjału nowych technologii, by poprawiać jakość życia mieszkańców oraz jakość

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right