przejdź do zawartości

up

Bezpłatna promocja podczas wystawy „Świat Dziecka 2012” w Kazaniu

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Moskwie w dniach 15-18 maja 2012 r. organizuje narodowe stoisko informacyjne na wystawie „Świat Dziecka 2012” w Kazaniu - największej wystawie branży w regionie. W związku z powyższym, Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera w imieniu WPHI Ambasady RP w Moskwie zaprasza mazowieckie przedsiębiorstwa z branży do bezpłatnej prezentacji ulotek i materiałów informacyjnych. Materiały będą udostępnione na polskim stoisku w trakcie wystawy.

Tematyka wystawy:

  • gry i zabawki
  • moda dziecięca
  • zdrowie dziecka i matki
  • sport i wypoczynek
  • meble dziecięce
  • edukacja i poszukiwanie zatrudnienia

Więcej informacji znaleźć można pod poniższym linkiem:
http://moskwa.trade.gov.pl/

Aktualności

Zaproszenie PAIH - targi - Bauma Conexpo Indie (11.12-14.12) - (materiały promocyjne)

2018.11.19

Szanowni Państwo, Uprzejmie informuję, że Polska Agencja Handlu i Inwestycji w ramach w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2 jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży „Maszyn i urządzeń” na targach Bauma Conexpo Indie, które będą miały miejsce 11.12-14.12 (więcej informacji o targach: https://www.bcindia.com/)

więcej »

"Eksportuj do Wielkiej Brytanii – innowacyjność i design w opakowaniach", Warszawa.

2018.11.19

Pomimo niepewności związanej z Brexitem, rynek brytyjski nadal jest jednym z najważniejszych kierunków eksportowych dla polskiej gospodarki. Polskie produkty stają się coraz bardziej widoczne na półkach brytyjskich sklepów, a walory dobrej jakości w rozsądnej cenie są zauważane przez brytyjskich konsumentów. Jednak mimo przyjaznego klimatu biznesowego, różnice kulturowe i brak wiedzy o upodobaniach brytyjskich konsumentów powodują, że polscy eksporterzy nie do końca wykorzystują szanse, które ten rynek oferuje. Dotyczy to również przemysłu opakowaniowego, który w

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right