przejdź do zawartości

up

Bezpłatny udział w targach "Riga Food"

Szanowni Państwo,

W dniach 5-8 września br. odbędą się w Rydze targi rolno-spożywcze „Riga Food 2018”. Do stolicy Łotwy przyjedzie prawie tysiąc wystawców z 35 państw. Jest to największa impreza szeroko rozumianego sektora żywnościowego organizowana w krajach bałtyckich.

W tym roku Ambasada RP w Rydze organizuje stoisko, na które zaprasza nieodpłatnie polskie firmy, przede wszystkim te, które nie są jeszcze obecne na rynku łotewskim, ale chcą rozwinąć tu swoją działalność. Do wspólnego zagospodarowania pozostaje standardowa powierzchnia wystawowa (ok. 18m2) wyposażona w podstawowy sprzęt (trzy info-standy, stolik, cztery krzesła, oświetlenie, wykładzina, półki ścienne), którą należy odpowiednio udekorować i wyposażyć w materiały promocyjne firm.

Firmy chętne do wzięcia udziału w tragach i wysłania swoich przedstawicieli, proszone są o przesłanie krótkiego opisu własnej działalności wraz z podpisanym oświadczeniem o obecności przez wszystkie dni trwania targów na adres: jaroslaw.cwiek-karpowicz@msz.gov.pl. Dokumenty należy wysyłać do dnia 15 sierpnia br. Decyduje kolejność zgłoszeń. Dla firm, które nie będą mogły być fizycznie reprezentowane na imprezie wystawienniczej istnieje możliwość przesłania na adres placówki własnych materiałów promocyjnych, które będą następnie dystrybuowane na targach.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.bt1.lv/rigafood/eng/index.php

Aktualności

Jednostki Samorządu Terytorialnego zakwalifikowane do wzięcia udziału w projekcie pn.: „Wdrożenie jednolitych standardów obsługi inwestora dla JST województwa mazowieckiego”

2020.09.28

Poniżej znajduje się lista Jednostek Samorządu Terytorialnego zakwalifikowanych do uczestnictwa w projekcie pn.: "„Wdrożenie jednolitych standardów obsługi inwestora dla JST województwa mazowieckiego”

więcej »

kalendarium Moda na Mazowsze

2020.09.25

Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna przygotowuje kolejny numer magazynu Moda na Mazowsze.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right