przejdź do zawartości

up
Jesteś tutaj: Strona głównaO nasAktualnościtargi w Rydze

Bezpłatny udział w targach meblarskich w Rydze, 5-7 października br.

Szanowni Państwo,

W dniach 5-7 października br. odbędą się w Rydze targi meblarskie „Baltic Furniture 2018”.  Ambasada RP w Rydze organizuje stoisko, na które zaprasza nieodpłatnie polskie firmy, które planują rozwinąć swoją działalność na rynku łotewskim. Do wspólnego zagospodarowania pozostaje standardowa powierzchnia wystawowa ok. 15m2 wyposażona w podstawowy sprzęt: trzy info-standy, stolik, cztery krzesła, oświetlenie, wykładzina, półki ścienne, Wi-Fi, telewizor, DVD.  Przestrzeń tę należy odpowiednio udekorować i wyposażyć w materiały promocyjne firm. 

Firmy chętne do wzięcia udziału w tragach i wysłania swoich przedstawicieli, proszone są o przesłanie krótkiego opisu własnej działalności na adres: jaroslaw.cwiek-karpowicz@msz.gov.pl do dnia 24 września br. Decyduje kolejność zgłoszeń.  Dla firm, które nie będą mogły być fizycznie reprezentowane na imprezie wystawienniczej istnieje możliwość przesłania na adres placówki własnych materiałów promocyjnych, które będą następnie dystrybuowane na targach.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.bt1.lv/balticfurniture/eng/index.php

Aktualności

kalendarium Moda na Mazowsze

2020.09.25

Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna przygotowuje kolejny numer magazynu Moda na Mazowsze.

więcej »

Oferta WTM 2020 London-wirtualne stoisko POT

2020.09.25

Polska Organizacja Turystyczna wraz z Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Londynie przygotowuje polskie wystąpienie w wersji wirtualnej.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right