przejdź do zawartości

up

Branżowe spotkanie informacyjne mazowieckich firm branży IT

W dniu 31 sierpnia 2011 roku, w siedzibie Agencji Rozwoju Mazowsza S.A. odbyło się branżowe spotkanie informacyjne dla mazowieckich przedsiębiorców branży IT.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele mazowieckich firm branży IT. Celem spotkania było zaprezentowanie przedsiębiorcom specyfiki amerykańskiego rynku IT. Prelegentami byli przedstawiciele: Centrum Obsługi Inwestora i Eksporta, Banku Gospodarstwa Krajowego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych oraz International Business Incubators. Spotkanie było piątym z cyklu branżowych spotkań informacyjnych dla mazowieckich eksporterów.

Aktualności

EKSPORT MASZYN I URZĄDZEŃ DO USA

2020.07.06

Szanowni Państwo, W 2019 eksport maszyn i urządzeń do USA stanowił jedną z głównych grup towarów eksportowanych z Polski za ocean. Teraz, w obliczu widocznego w USA trendu zwiększania dywersyfikacji źródeł dostaw gotowych towarów i komponentów z zagranicy, pojawiają się nowe możliwości eksportowe dla polskich producentów.

więcej »

Nawet prawie 430 tys. zł z unijnych środków na pomoc w koronakryzysie

2020.06.24

Aż 2,5 mld złotych przewidziała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ogłoszonym właśnie naborze „Dotacje na kapitał obrotowy”. Ma być on wsparciem na utrzymanie działalności dla przedsiębiorców, którzy na skutek pandemii COVID-19 znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right