przejdź do zawartości

up

Branżowy program promocji MODA POLSKA - targi biżuteryjne w Indiach - materiały reklamowe

Szanowni Państwo,

W związku z trwającym programem „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe - Marka Polskiej Gospodarki – Brand - Moda Polska” informujemy, iż mogą Państwo bezpłatnie skorzystać z następujących form promocji na stoiskach narodowych:

  •  Dystrybucja folderów reklamowych,
  • Wyświetlanie filmu promocyjnego.

 Kalendarz wydarzeń targowych dostępny jest pod adresem:

https://fashion.trade.gov.pl/pl/kalendarz-wydarzen/259695,kalendarz-wydarzen.html

Najbliższe targi biżuteryjne to India International Jewellery Fair, odbędą się w dniach: 9-13.08.2018 w Mumbaju, w Indiach.

https://www.iijs.org/

Instytucje zainteresowane dystrybucją folderów informacyjnych zapraszamy do przesyłania materiałów do 12.07.2018 do końca dnia (recepcja jest czynna całą dobę) na adres:

PAIH, ul. Bagatela 12, 00-585 Warszawa
Maja Justyna, Wojciech Nowicki
z dopiskiem: Targi biżuteryjne IIJS - INDIE, materiały informacyjne, branża Moda Polska

Materiały przesłane po terminie nie zostaną uwzględnione na stoisku narodowym. Informujemy, iż przyjmujemy po jednej paczce od firmy o wadze do 1 kg.

Instytucje zainteresowane wyświetleniem filmu promocyjnego zapraszamy do przesyłania filmów w formacie MP4 lub AVI max wielkość do 150 MB, długości 2-5 minut poprzez wetransfer do dnia 12.07.2018 na adres mailowy: pawel.tomkowiak@mtp.pl. Filmy przesłane po terminie nie zostaną uwzględnione na stoisku narodowym.

Zapraszamy serdecznie do współpracy przy naszym programie oraz przesyłania materiałów!

Więcej o programie można dowiedzieć się pod adresem: https://fashion.trade.gov.pl/pl/o-programie/259689,o-programie.html

Aktualności

Akademia PAIH – cykliczne webinaria na temat amerykańskich przepisów prawa

2019.08.29

ZBH w Waszyngtonie rozpoczyna cykl comiesięcznych szkoleń w formie webinarium – Akademia PAIH – dedykowanych wszystkim tym z Państwa, którzy chcieliby rozpocząć eksport lub założyć firmę w USA.

więcej »

Forum IOB - warsztaty dla branży chemicznej - środa, 28.08.2019

2019.08.22

Województwo Mazowieckie od kilku lat w ramach Forum Instytucji Otoczenia Biznesu udostępnia przestrzeń dla uczestników szeroko rozumianego ekosystemu innowacji do dyskusji nad tematami ważnymi dla rozwoju regionu. Podmioty ze świata nauki, biznesu i usług dla biznesu (Instytucje Otoczenia Biznesu) mogą brać czynny udział w realizacji celów strategicznych Regionalnej Strategii Innowacji dla Mazowsza.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right