przejdź do zawartości

up

China Homelife Poland - Export Expo - stoisko wystawiennicze Mazowsze

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza mazowieckich producentów i usługodawców (zarejestrowanych w województwie mazowieckim) do udziału w charakterze wystawcy w targach „Export Expo” – regionalnym panelu eksportowym organizowanym w ramach VIII edycji targów China Homelife Poland 2019. Wydarzenie odbywać się będzie w dniach 29–31 maja br. w centrum targowo-ekspozycyjnym PTAK Expo w Nadarzynie k. Warszawy.

„Export Expo” będą pierwszą edycją targów towarzyszących China Homelife Poland. Inicjatywa ma na celu umożliwienie prezentacji towarów produkowanych w regionie Europy Środkowej i Wschodniej, w tym oferty rynkowej Polski – kierowanej zarówno do odbiorców z Chin jak i innych państw. Przewiduje się, że w tegorocznej edycji targów uczestniczyć będzie ponad 1600 wystawców z Chin, a w drodze współpracy z europejskimi izbami gospodarczymi oczekuje się obecności blisko 2000 handlowców z państw regionu oraz ponad 3000 odbiorców z całej Polski.

Samorząd Województwa planuje organizację stoiska mazowieckiego, na którym możliwa będzie bezpłatna prezentacja następujących branż produkcji i sektorów usług:

 • produkty rolno-spożywcze – ekologiczne i wysokogatunkowe;
 • meble – wzornictwo współczesne;
 • ubrania – moda polska / ubrania dla dzieci;
 • kosmetyki;
 • wyposażenie wnętrz – dekoracje;
 • upominki – biżuteria i pamiątki;
 • usługi logistyczne – transport kolejowy i morski;
 • usługi turystyczne – biura podróży i sieci hotelowe.

Firmom zainteresowanym eksportem towarów i promocją usług proponujemy bezpłatne skorzystanie z miejsca na stoisku Samorządu Województwa Mazowieckiego. W ramach oferty dysponować będziecie Państwo 4-6 m2 powierzchni ekspozycyjnej wkomponowanej w szerszą wizualizację (ok. 100 m2 ) stoiska województwa, z możliwością ekspozycji produktów i oferty działalności firmy.

Zainteresowanych udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie za pośrednictwem email (również w podpisanej formie skan) na adres email: mariusz.rukat@mazovia.pl .

Termin nadsyłania zgłoszeń  do 20 maja br. (do końca dnia).

W przypadku dużego zainteresowania wydarzeniem informujemy, że o wyborze wystawcy kryterium stanowiło będzie:

 • wielkość przedsiębiorstwa;
 • doświadczenie firmy na rynkach zagranicznych;
 • posiadanie certyfikatów jakości produktów lub usług;
 • członkostwo w Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze;
 • udział w promocyjnych wydarzeniach gospodarczych realizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Ponadto informujemy, iż w wypadku braku zgłoszeń lub niskiego zainteresowania przez firmy udziałem w targach, Samorząd Województwa Mazowieckiego zastrzega sobie prawo do odwołania własnego udziału w ww. przedsięwzięciu.

Pytania prosimy kierować na adres: mariusz.rukat@mazovia.pl , tel. 22 59 07 785, tel. kom. +48 797 984 321.

Aktualności

Zaproszenie do udziału w Misji Gospodarczej do RPA i Botswany, 21-26 lipca 2019

2019.06.10

Szanowni Państwo, Zapraszamy do udziału w Misji Gospodarczej do Republiki Południowej Afryki (Johannesburg, Pretoria) i do Botswany (Gabarone), która odbędzie się w dniach 21-26 lipca 2019.

więcej »

Zaproszenie na Forum Gospodarcze Polska – Tunezja, 17 czerwca 2019 r.

2019.06.10

Szanowni Państwo, Krajowa Izba Gospodarcza i Ambasada Tunezji w Warszawie zapraszają do udziału w Forum Gospodarczym Polska – Tunezja w dniu 17 czerwca 2019 r. z udziałem delegacji biznesu tunezyjskiego oraz przedstawicieli Izby Przemysłowo-Handlowej Regionu Centre (CCIC) i Tunezyjskiego Centrum Promocji

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right