przejdź do zawartości

up

Dni Polskie w Salonikach, 8-10 listopada 2019

Szanowni Państwo, 

Uprzejmie informujemy, że w dniach 8-10 listopada br. Ambasada RP w Atenach planuje organizację Dni Polskich w Salonikach.

W tym czasie w Salonikach odbywają się dwie międzynarodowe imprezy targowe: Philoxenia Thessaloniki 2019 /International Tourism Fair/ i i Hotelia 2019 /International Hotel Equipment Exhibition/, na których Polska będzie specjalnym partnerem  wydarzenia Philoxenia.

Z tej okazji Ambasada RP organizuje  polskie stoisko promocyjne ( we współpracy z Grecko-Polską Izbą Handlu), bilateralne seminarium gospodarcze ( we współpracy z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii) oraz indywidualne spotkania B2B i B2C.

Wszystkich Państwa zainteresowanych udziałem w w/w wydarzeniu obejmującym udział w targach na polskim stoisku oraz w seminarium i kontaktach indywidualnych  w ramach Dni Polskich w Salonikach, prosimy o kontakt z Biurem Współpracy z Zagranicą: tel. 226309613, e-mail bwzz@kig.pl.

W przypadku Państwa zainteresowania w/w programem , BWZZ we współpracy z Ambasadą RP w Atenach przygotuje  wyjazd firm w ramach misji gospodarczej do Grecji , co pozwoli Państwu skorzystać z szerokiej promocji planowanej dla  Dni Polskich w Salonikach.

Serdecznie zapraszamy,

Aktualności

Jednostki Samorządu Terytorialnego zakwalifikowane do wzięcia udziału w projekcie pn.: „Wdrożenie jednolitych standardów obsługi inwestora dla JST województwa mazowieckiego”

2020.09.28

Poniżej znajduje się lista Jednostek Samorządu Terytorialnego zakwalifikowanych do uczestnictwa w projekcie pn.: "„Wdrożenie jednolitych standardów obsługi inwestora dla JST województwa mazowieckiego”

więcej »

kalendarium Moda na Mazowsze

2020.09.25

Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna przygotowuje kolejny numer magazynu Moda na Mazowsze.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right