przejdź do zawartości

up

Forum Biznesu Polska-Iran

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniach 18 – 20 stycznia br. przebywać będzie w Polsce delegacja z Iranu. W wyniku rosnącego zainteresowania rynkiem polskim, władze Prowincji Khorasan postanowiły zorganizować misję gospodarczą do Polski z udziałem ok. 40 firm pod przewodnictwem Gubernatora Prowincji oraz Prezesa Izby Irańskiej. (lista w załączeniu).

Branże reprezentowane przez przedstawicieli irańskiego biznesu są następujące:

Urządzenia elektroniczne (możliwość uruchomienia linii produkcyjnych), produkty petrochemiczne (eksport), turystyka (wyposażenie hoteli, agencja podróży), przemysł spożywczy (urządzenia do produkcji oraz artykuły żywnościowe),  górniczy (przede wszystkim maszyny i urządzenia), transport, budownictwo. Są to dziedziny, w których prowincja Khorasan posiada zarówno potencjał importowy (niewystarczająca lub niesatysfakcjonująca oferta na lokalnym rynku), jak i możliwości inwestycyjne.

Zapraszamy do udziału w  FORUM BIZNESU POLSKA – IRAN, 18 stycznia 2016 r.  o godz. 10.30 podczas którego zostaną zaprezentowane możliwości dwustronnej współpracy handlowo-inwestycyjnej oraz sesja rozmów B2B z firmami potencjalnie zainteresowanymi rynkiem irańskim. Forum odbędzie się w siedzibie KIG, Warszawa, ul. Trębacka 4.

Forum Biznesu Polska–Iran będzie poświęcone działaniom podejmowanym przez oba kraje na rzecz wzmocnienia współpracy gospodarczej.  

Uczestnictwo w Forum jest bezpłatne i odbędzie się w jęz. polskim. Po Forum zapraszamy na poczęstunek.

Bliższych informacji nt delegacji irańskiej udzielają:

Biuro Współpracy z Zagranicą: p. Maria Nowakowska tel: 22 6309783, p. Agnieszka Salamończyk, tel: 22 – 6309773, p. Elżbieta Wojtas, tel: 6309752, e-mail: mnowakowska@kig.pl, asalamonczyk@kig.pl, ewojtas@kig.pl.

Aktualności

Zaproszenie: misja gospodarcza na Białoruś

2019.03.14

Szanowni Państwo, Zbliża się zakończenie rejestracji uczestników na misję gospodarczą polskich przedsiębiorców na Białoruś. W związku z trwającym jeszcze naborem zapraszamy zainteresowane firmy do zgłaszania się do udziału w tym wydarzeniu.

więcej »

Warsztaty biznesowo-networkingowe Forum Przedsiębiorców na Targówku - marzec 2019

2019.03.14

Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza przedsiębiorców i menedżerów firm na warsztat biznesowo-networkingowy: „Jak wygrywać serca klientów? Kilka słów o strategii budowania marki” 18 marca 2019 roku, godz. 17.00

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right