przejdź do zawartości

up

III Forum Regionalne Polska-Chiny

Szanowni Państwo,

W imieniu Marszałka Województwa Łódzkiego serdecznie zapraszamy do udziału w Forum Regionalnym Polska-Chiny, które odbędzie się w dniach 28-29 czerwca 2015 roku w Łodzi. Wiodące tematy spotkań i paneli to m.in.: Nowy Jedwabny Szlak - rola regionów z krajów Europy Środkowo-Wschodniej w pozyskiwaniu korzyści z realizacji projektu; smart city i smart region - strategiczny dialog urbanizacyjny; regiony w promocji biznesu. W tym roku Forum zostanie wzbogacone o dodatkowy komponent biznesowy - w lobby hotelu Andel's dostępna będzie przestrzeń, w której swoje stanowiska mogą mieć polskie i chińskie firmy, zaplanowano także panel spotkań B2B.

Forum jest doskonałą okazją do zaprezentowania efektów regionalnej współpracy polsko-chińskiej, wymiany wzajemnych doświadczeń, sprawdzonych praktyk, a także omówienia przyszłej kooperacji. Forum Regionalne Polska-Chiny to spotkania władz i przedstawicieli regionów oraz miast Polski i Chin. Adresatami Forum są podmioty angażujące się w prowadzenie międzynarodowej współpracy regionalnej tj. władze lokalne Chińskiej Republiki Ludowej, marszałkowie polskich województw, prezydenci miast, burmistrzowie i wójtowie zainteresowani rozwojem bądź rozpoczęciem współpracy z partnerem chińskim. Forum adresowane jest również do członków parlamentarnych komisji ds. współpracy zagranicznej, pracowników JST zaangażowanych we współpracę zagraniczną, przedstawicieli administracji rządowej, NGO, uczelni wyższych, instytutów badawczych i instytucji otoczenia biznesu.

Więcej informacji na: www.polskachiny.lodzkie.pl

PROGRAM FORUM

Lokalizacja:
III Forum Regionalne Polska - Chiny odbędzie się w hotelu Andel's w Łodzi

Adres: ul. Ogrodowa 17, 91-065 Łódź
tel: +48 42 279 10 00
e- mail: info@andelslodz.com
www.vi-hotels.com/pl/andels-lodz/

Kontakt w sprawach organizacyjnych (hotel, rejestracja, organizacja):

Anna Szulc
tel. 42 663 36 04

Paulina Gawryszczak
tel. 42 663 35 90
e-mail: polska.chiny@lodzkie.pl

Aktualności

Nawet prawie 430 tys. zł z unijnych środków na pomoc w koronakryzysie

2020.06.24

Aż 2,5 mld złotych przewidziała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ogłoszonym właśnie naborze „Dotacje na kapitał obrotowy”. Ma być on wsparciem na utrzymanie działalności dla przedsiębiorców, którzy na skutek pandemii COVID-19 znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

więcej »

Konferencja Urzędu Patentowego RP " - „Projektowanie wizerunku przedsiębiorstwa - Przebrała się m!arka” w dniach 29-30 czerwca 2020 r.

2020.06.24

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji organizowanej przez Urząd Patentowy RP on line „Projektowanie wizerunku przedsiębiorstwa - Przebrała się m!arka” w dniach 29-30 czerwca 2020 r.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right