przejdź do zawartości

up

Jarmark z okazji Zielonych Świątek w Wormacji

Szanowni Państwo,

W dniach 3-11. Lipca 2017 w Wormacji ma miejsce coroczny jarmark z okazji Zielonych Świątek. Jest to miejsce do zaprezentowania swoich produktów z branży budowlanej (mieszkaniowej i remontowej), energetycznej, ogrodniczej, czasu wolnego i turystyki: http://www.worms.de/de/kultur/veranstaltungen/pfingstmarkt/ oraz http://www.koenitz-ausstellungen.de/index.php?id=333.

Odbiorcą docelowym na jarmarku jest klient ostateczny. Uprzejmie proszę o rozpowszechnienie tej informacji  wśród firm z Pańśtwa rejonu. Bardzo często dostajemy zapytania od pośredników artykułow dekoracyjnych czy ogólnie pojętych dóbr dla domu, gdzie w Niemczech można zaprezentować swoje produkty. Wiele małych i średnich producentów z Polski regularnie zapytuje nas, gdzie mogą zaprezentować swoje produkty poza targami, na których powierzchnia targowa łączy się z bardzo dużymi kosztami.  Regionalne imprezy są dobrą okazją do tego. Udostępnienie powierzchni targowej odbywa się na zasadach komercyjnych. Szczegółowej informacji udziela organizator (komunikacja w jezyku niemieckim):

D. Koenitz GmbH

Pan Gerhard Sprager

Tel. +49 064 33-30 51

Faks: +49 064 33-30 53

Mail: info@regiom.de

Aktualności

Zaproszenie PAIH - targi - Bauma Conexpo Indie (11.12-14.12) - (materiały promocyjne)

2018.11.19

Szanowni Państwo, Uprzejmie informuję, że Polska Agencja Handlu i Inwestycji w ramach w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2 jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży „Maszyn i urządzeń” na targach Bauma Conexpo Indie, które będą miały miejsce 11.12-14.12 (więcej informacji o targach: https://www.bcindia.com/)

więcej »

"Eksportuj do Wielkiej Brytanii – innowacyjność i design w opakowaniach", Warszawa.

2018.11.19

Pomimo niepewności związanej z Brexitem, rynek brytyjski nadal jest jednym z najważniejszych kierunków eksportowych dla polskiej gospodarki. Polskie produkty stają się coraz bardziej widoczne na półkach brytyjskich sklepów, a walory dobrej jakości w rozsądnej cenie są zauważane przez brytyjskich konsumentów. Jednak mimo przyjaznego klimatu biznesowego, różnice kulturowe i brak wiedzy o upodobaniach brytyjskich konsumentów powodują, że polscy eksporterzy nie do końca wykorzystują szanse, które ten rynek oferuje. Dotyczy to również przemysłu opakowaniowego, który w

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right