przejdź do zawartości

up

Komunikat informujący o powstaniu Stowarzyszenia na rzecz współpracy gospodarczej Polska-Kongo

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż powstało Stowarzyszenie na rzecz współpracy gospodarczej Polska – Kongo, którego przedstawiciele w pierwszej połowie grudnia udają się z wizytą studialną do Republiki Demokratycznej Kongo. Celem tej wizyty jest rozpoznanie tego rynku pod kątem wymiany handlowej oraz ewentualnych możliwości inwestycyjnych. Dzięki wsparciu Ambasady Kongo w RP oraz bezpośrednim kontaktom, umówione są już spotkania z przedstawicielami dużych firm, organizacjami samorządu biznesowego oraz na szczeblu rządowym.

Jeszcze przed wyjazdem, Stowarzyszenie wraz z Ambasadą Kongo w RP i przy udziale Departamentu Promocji i Współpracy Dwustronnej w Ministerstwie Gospodarki, planuje zorganizowanie spotkania dla polskich przedsiębiorców w celu przedstawienia sytuacji gospodarczej, warunków prowadzenia działalności handlowej i inwestycyjnej w tym kraju oraz w celu ewentualnego zebrania zapytań lub ofert handlowych.

Zapraszamy firmy zainteresowane rynkiem kongijskim do kontaktu ze Stowarzyszeniem na podany poniżej adres elektroniczny. W przypadku szerokiego zainteresowania polskich firm współpracą z firmami kongijskimi planowane jest przekształcenie Stowarzyszenia w izbę gospodarczą.

Stowarzyszenie na rzecz współpracy gospodarczej Polska-Kongo in statu nascendi.

office@polska-kongo.pl
Paweł Grotowski tel. 600 439 948,

Rafał Moskal tel. 602 227 711

Aktualności

"Eksportuj do Wielkiej Brytanii - innowacyjność i design w opakowaniach" - 21.11.2018 r.

2018.11.14

Szanowni Państwo, W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego zapraszamy na seminarium pt. Eksportuj do Wielkiej Brytanii – innowacyjność i design w opakowaniach 21 listopada 2018 r.

więcej »

Polskie stoisko narodowe podczas Medical Expo Cote d'Ivoire (MEXCI) w Abidżanie, 7-9 grudnia br.

2018.11.14

Szanowni Państwo, Zagraniczne Biuro Handlowe w Abidżanie zaprasza do bezpłatnego udziału w polskim stoisku narodowym organizowanym podczas międzynarodowych targów MEXCI 2018.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right