przejdź do zawartości

up

Komunikat informujący o powstaniu Stowarzyszenia na rzecz współpracy gospodarczej Polska-Kongo

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż powstało Stowarzyszenie na rzecz współpracy gospodarczej Polska – Kongo, którego przedstawiciele w pierwszej połowie grudnia udają się z wizytą studialną do Republiki Demokratycznej Kongo. Celem tej wizyty jest rozpoznanie tego rynku pod kątem wymiany handlowej oraz ewentualnych możliwości inwestycyjnych. Dzięki wsparciu Ambasady Kongo w RP oraz bezpośrednim kontaktom, umówione są już spotkania z przedstawicielami dużych firm, organizacjami samorządu biznesowego oraz na szczeblu rządowym.

Jeszcze przed wyjazdem, Stowarzyszenie wraz z Ambasadą Kongo w RP i przy udziale Departamentu Promocji i Współpracy Dwustronnej w Ministerstwie Gospodarki, planuje zorganizowanie spotkania dla polskich przedsiębiorców w celu przedstawienia sytuacji gospodarczej, warunków prowadzenia działalności handlowej i inwestycyjnej w tym kraju oraz w celu ewentualnego zebrania zapytań lub ofert handlowych.

Zapraszamy firmy zainteresowane rynkiem kongijskim do kontaktu ze Stowarzyszeniem na podany poniżej adres elektroniczny. W przypadku szerokiego zainteresowania polskich firm współpracą z firmami kongijskimi planowane jest przekształcenie Stowarzyszenia w izbę gospodarczą.

Stowarzyszenie na rzecz współpracy gospodarczej Polska-Kongo in statu nascendi.

office@polska-kongo.pl
Paweł Grotowski tel. 600 439 948,

Rafał Moskal tel. 602 227 711

Aktualności

WEBINARIUM Rozwój północno-zachodniego Mazowsza. Lotnisko Modlin – CARGO

2020.06.16

Szanowni Państwo, Dynamiczny rozwój międzynarodowego Portu Lotniczego Warszawa/Modlin ma kluczowe znaczenie dla gospodarki całego województwa mazowieckiego

więcej »

EKSPORT MASZYN I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH DO USA

2020.06.16

American Investor Club przy Amerykańskiej Izbie Handlowej we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu, Rockwell Automation i UL International zapraszają producentów maszyn i urządzeń elektrycznych planujących eksport do USA do udziału w seminarium online 30 czerwca br., godz. 11:00 - 12:30.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right