przejdź do zawartości

up

Konferencja z cyklu Dzień Przedsiębiorczości Rodzinnej pt. „Tożsamość, Wizerunek i Kapitał Marki Firmy Rodzinnej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Zakład Przedsiębiorstwa Rodzinnego w Instytucie Przedsiębiorstwa Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie serdecznie zaprasza na konferencję naukową z cyklu Dzień Przedsiębiorczości Rodzinnej nt. „Tożsamość, Wizerunek i KapitałMarki Firmy Rodzinnej”, realizowaną w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Konferencja odbędzie się 17 listopada 2016 r., w siedzibie SGH w Warszawie. Celem konferencji jest popularyzacja wyników badań dotyczących firm rodzinnych, prezentacji dobrych praktyk i upowszechnienie dorobku naukowego związanego z marką firmy rodzinnej. Tematyka konferencji będzie obejmowała obszary: metodologiczne i praktyczne, tj. aspekty dotyczące badań nad firmami rodzinnymi, problemów poznawczych procesów rozwoju przedsiębiorstw rodzinnych, roli zasobów ludzkich w zarządzaniu firmą, współczesnych wyzwań poznawczych przedsiębiorczości rodzinnej i ich funkcjonowaniu.

 

 Szczegóły dotyczące wydarzenia oraz rejestracja, dostępne pod adresem:

http://kolegia.sgh.waw.pl/pl/KNoP/struktura/IP/struktura/zpr/Strony/Dzien_Przedsiebiorczosci_Rodzinnej.aspx

Aktualności

"Eksportuj do Wielkiej Brytanii - innowacyjność i design w opakowaniach" - 21.11.2018 r.

2018.11.14

Szanowni Państwo, W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego zapraszamy na seminarium pt. Eksportuj do Wielkiej Brytanii – innowacyjność i design w opakowaniach 21 listopada 2018 r.

więcej »

Polskie stoisko narodowe podczas Medical Expo Cote d'Ivoire (MEXCI) w Abidżanie, 7-9 grudnia br.

2018.11.14

Szanowni Państwo, Zagraniczne Biuro Handlowe w Abidżanie zaprasza do bezpłatnego udziału w polskim stoisku narodowym organizowanym podczas międzynarodowych targów MEXCI 2018.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right