przejdź do zawartości

up

Konferencja z cyklu Dzień Przedsiębiorczości Rodzinnej pt. „Tożsamość, Wizerunek i Kapitał Marki Firmy Rodzinnej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Zakład Przedsiębiorstwa Rodzinnego w Instytucie Przedsiębiorstwa Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie serdecznie zaprasza na konferencję naukową z cyklu Dzień Przedsiębiorczości Rodzinnej nt. „Tożsamość, Wizerunek i KapitałMarki Firmy Rodzinnej”, realizowaną w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Konferencja odbędzie się 17 listopada 2016 r., w siedzibie SGH w Warszawie. Celem konferencji jest popularyzacja wyników badań dotyczących firm rodzinnych, prezentacji dobrych praktyk i upowszechnienie dorobku naukowego związanego z marką firmy rodzinnej. Tematyka konferencji będzie obejmowała obszary: metodologiczne i praktyczne, tj. aspekty dotyczące badań nad firmami rodzinnymi, problemów poznawczych procesów rozwoju przedsiębiorstw rodzinnych, roli zasobów ludzkich w zarządzaniu firmą, współczesnych wyzwań poznawczych przedsiębiorczości rodzinnej i ich funkcjonowaniu.

 

 Szczegóły dotyczące wydarzenia oraz rejestracja, dostępne pod adresem:

http://kolegia.sgh.waw.pl/pl/KNoP/struktura/IP/struktura/zpr/Strony/Dzien_Przedsiebiorczosci_Rodzinnej.aspx

Aktualności

Nawet prawie 430 tys. zł z unijnych środków na pomoc w koronakryzysie

2020.06.24

Aż 2,5 mld złotych przewidziała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ogłoszonym właśnie naborze „Dotacje na kapitał obrotowy”. Ma być on wsparciem na utrzymanie działalności dla przedsiębiorców, którzy na skutek pandemii COVID-19 znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

więcej »

Konferencja Urzędu Patentowego RP " - „Projektowanie wizerunku przedsiębiorstwa - Przebrała się m!arka” w dniach 29-30 czerwca 2020 r.

2020.06.24

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji organizowanej przez Urząd Patentowy RP on line „Projektowanie wizerunku przedsiębiorstwa - Przebrała się m!arka” w dniach 29-30 czerwca 2020 r.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right