przejdź do zawartości

up

Międzynarodowa Wystawa Motoryzacyjna "Automechanika St. Petersburg"

Szanowni Państwo,

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Sankt-Petersburgu informuje, iż w dniach 15-17 marca 2016 r. odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Motoryzacyjna "Automechanika St. Petersburg". Jest to międzynarodowa impreza wchodząca w skład globalnej marki "Automechanika" organizowana na licencji Messe Frankfurt Exhibition. Zakres tematyczny obejmuje następujące rozdziały:

  • części zamienne i komponenty (skrzynie biegów, karoserie, zawieszenie, części, regeneracja itp.);
  • elektryka i elektronika (układy sterowania silnikiem, oświetlenie, systemy elektryczne i wspomagające, systemy bezpieczeństwa, udogodnienia);
  • serwis i obsługa (narzędzia, wyposażenie warsztatów, holowanie, restauracja samochodów zabytkowych, wydawnictwa branżowe etc.);
  • akcesoria i tuning (modyfikacje, udoskonalenia);
  • IT i zarządzanie (dilerzy, zarządzanie serwisem, wydawnictwa branżowe itp.);
  • stacje serwisowe i myjnie samochodowe (mycie i zabezpieczanie powłoki lakierniczej, oleje i smary, akumulatory itp.);
  • pojazdy konercyjne (usługi przeznaczone dla pojazdów komercyjnych).

WPHI organizuje na Wystawie swoje stoisko promocyjno-informacyjne, na którym będzie istniała możliwość prezentowania materiałów informacyjnych o polskich firmach z branży motoryzacyjnej, prowadzenia rozmów i spotkań z potencjalnymi odbiorcami itp. Stoisko udostępniane jest bezpłatnie.

W przypadku zainteresowania i dostatecznej liczby podmiotów, WPHI przewiduje zorganizowanie seminarium informacyjnego obejmującego prezentację oferty polskich producentów.

W przypadku braku możliwości przyjazdu zachęcamy do przesyłania swoich materiałów reklamowych: ulotek informacyjnych, cenników, katalogów, prospektów. Materiały prosimy wysyłać na adres:

Генеральное Консульство
Республики Польша в Санкт-Петербурге
Отдел содействия торговле и инвестициям
ул. 5-я Советская 12
г
. Санкт-Петербург
191036 Россия

Konsulat Generalny RP w Sankt Petersburgu
Wydział Promocji Handlu i Inwestycji
ul. 5-ta Sovetskaja 12
Sankt Petersburg
191 036 Rosja

Adres prosimy zamieszczać również cyrylicą – ułatwia on dotarcie przesyłki. Informację o wysłanych materiałach proszę przekazać na adres: info.spb@trade.gov.pl

Materiały prosimy wysyłać odpowiednio wcześnie, na 3-4 tygodnie przed terminem, najlepiej zwykłą pocztą – nie ma wtedy problemów z UC.

Wszelkich informacji udziela:

Miłosz Woźniak
II Sekretarz

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji
Konsulatu Generalnego Rzeczypospolitej Polskiej
w Sankt-Petersburgu

tel./fax: (+7 812) 332 96 90
m.wozniak@trade.gov.pl
www.petersburg.trade.gov.pl

Aktualności

Zaproszenie PAIH - targi - Bauma Conexpo Indie (11.12-14.12) - (materiały promocyjne)

2018.11.19

Szanowni Państwo, Uprzejmie informuję, że Polska Agencja Handlu i Inwestycji w ramach w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2 jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży „Maszyn i urządzeń” na targach Bauma Conexpo Indie, które będą miały miejsce 11.12-14.12 (więcej informacji o targach: https://www.bcindia.com/)

więcej »

"Eksportuj do Wielkiej Brytanii – innowacyjność i design w opakowaniach", Warszawa.

2018.11.19

Pomimo niepewności związanej z Brexitem, rynek brytyjski nadal jest jednym z najważniejszych kierunków eksportowych dla polskiej gospodarki. Polskie produkty stają się coraz bardziej widoczne na półkach brytyjskich sklepów, a walory dobrej jakości w rozsądnej cenie są zauważane przez brytyjskich konsumentów. Jednak mimo przyjaznego klimatu biznesowego, różnice kulturowe i brak wiedzy o upodobaniach brytyjskich konsumentów powodują, że polscy eksporterzy nie do końca wykorzystują szanse, które ten rynek oferuje. Dotyczy to również przemysłu opakowaniowego, który w

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right