przejdź do zawartości

up

Międzynarodowe targi budowlane w Czechach-Brno IBF 23-27 kwietnia 2013 r.

Szanowni Państwo,

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej uprzejmie informujemy, że we współpracy z Wydziałem Promocji, Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pradze, organizowany jest udział polskich przedsiębiorców w Międzynarodowych  Targach Budowlanych IBF. Targi odbędą się w dniach 23-27 kwietnia 2013 r. w Brnie (www.bvv.cz).

Międzynarodowe Targi IBF’2013,są wydarzeniem realizowanym w ramach Programu Promocji Branży Budowlanej - trzyletniego programu promocji dla firm z sektora budowlanego, którego realizatorem jest Konsorcjum POLSKIE BUDOWNICTWO w składzie: Krajowa Izba Gospodarcza, Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa, INTERSERVIS  Biuro Targów oraz ASM Centrum Badan i Analiz Rynku.

Uczestnicy Programu mogą uzyskać 75% refundacji z tytułu poniesionych kwalifikowanych kosztów udziału w wybranych przedsięwzięciach w ramach programu, w tym także  dofinansowanie do MT w Brnie.

Targi IBF Brno to największe wydarzenie z branży budowlanej odbywające się w Europie Środkowo-Wschodniej. W ramach Międzynarodowych Targów  IBF’2013 odbędą się również międzynarodowe targi DSB Brno (Drewno i Budownictwo Brno), Mobitex (Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz), Envibrno (Międzynarodowe Targi Ekologiczne).

Targi w Brnie to szeroka oferta branży budowlanej, obejmująca zarówno narzędzia i materiały budowlane, jak i duże maszyny oraz najnowocześniejsze technologie budowlane. To kompleksowa prezentacja rzemiosł, konstrukcji i projektów budowlanych, zastosowanie energooszczędnych technologii w budownictwie.

W 2012 roku w Targach IBF Brno uczestniczyło 831 wystawców z 19 krajów z całego świata, a liczba odwiedzających targi przekroczyła 60 000 osób.

Przedsiębiorcom zainteresowanym udziałem w Targach IBF’2013 zapewniamy kompleksowe przygotowanie udziału w targach, jak również obsługę logistyczną pobytu w Brnie

Podczas trwania MT IBF’2013 dla polskich wystawców przewidujemy:

  • udział w seminarium biznesowym, przygotowanym we współpracy z Izba Gospodarcza w Brnie (Brno Regional Chamber of Commerce)
  • uczestnictwo w polsko-czeskich rozmowach B2B,
  • promocję w lokalnej prasie oraz poprzez strony internetowe partnerów na rynku lokalnym

Proponujemy następujące  formuły uczestnictwa:

  1. dla firm zainteresowanych udziałem w MT IBF’2013 w ramach Programu Promocji (75% dofinansowania kosztu stoiska oraz wyjazdu dwóch przedstawicieli Firmy),
  2. dla firm zainteresowanych jednorazową kampanią promocyjną podczas w/w Targów.

Z uwagi na harmonogram przygotowań oraz procedurę dofinansowania, uprzejmie prosimy zainteresowanych udziałem o pilne  przesłanie zgłoszenia  na załączonym formularzu, w celu   przekazania dalszych informacji  organizacyjnych dotyczących wyjazdu.

Zapytania w sprawie uczestnictwa w MT IBF’2013 oraz  zgłoszenia udziału przyjmuje:

Biuro Współpracy z Zagranicą KIG :
Monika Sasiak
tel: 22 6309723
e-mail: msasiak@kig.pl,

Elżbieta Wojtas
tel: 22 6309752
fax: 22 8284199
e-mail: ewojtas@kig.pl

Zapraszamy do udziału w Targach IBF’Brno 2013  i skorzystania tym samym z możliwości  promocji Państwa oferty eksportowej na rynku czeskim.

W załączeniu przekazujemy formularz złgoszeniowy.

Aktualności

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ - "Możliwości Współpracy Gospodarczej Między Chinami (Hangzhou) i Polską"

2019.05.17

Szanowni Państwo, Mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję organizowaną wspólnie przez CCPIT Hangzhou (China Council for the Promotion of International Trade), Krajową Izbę Gospodarczą oraz Krajową Izbę Gospodarczą Centrum Promocji dotyczącą: „Możliwości Współpracy Gospodarczej Między Chinami (Hangzhou) oraz Polską.”

więcej »

China Homelife Poland - Export Expo - stoisko wystawiennicze Mazowsze

2019.05.17

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza mazowieckich producentów i usługodawców (zarejestrowanych w województwie mazowieckim) do udziału w charakterze wystawcy w targach „Export Expo” – regionalnym panelu eksportowym organizowanym w ramach VIII edycji targów China Homelife Poland 2019.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right