przejdź do zawartości

up

Międzynarodowe targi budowlane w Czechach-Brno IBF 23-27 kwietnia 2013 r.

Szanowni Państwo,

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej uprzejmie informujemy, że we współpracy z Wydziałem Promocji, Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pradze, organizowany jest udział polskich przedsiębiorców w Międzynarodowych  Targach Budowlanych IBF. Targi odbędą się w dniach 23-27 kwietnia 2013 r. w Brnie (www.bvv.cz).

Międzynarodowe Targi IBF’2013,są wydarzeniem realizowanym w ramach Programu Promocji Branży Budowlanej - trzyletniego programu promocji dla firm z sektora budowlanego, którego realizatorem jest Konsorcjum POLSKIE BUDOWNICTWO w składzie: Krajowa Izba Gospodarcza, Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa, INTERSERVIS  Biuro Targów oraz ASM Centrum Badan i Analiz Rynku.

Uczestnicy Programu mogą uzyskać 75% refundacji z tytułu poniesionych kwalifikowanych kosztów udziału w wybranych przedsięwzięciach w ramach programu, w tym także  dofinansowanie do MT w Brnie.

Targi IBF Brno to największe wydarzenie z branży budowlanej odbywające się w Europie Środkowo-Wschodniej. W ramach Międzynarodowych Targów  IBF’2013 odbędą się również międzynarodowe targi DSB Brno (Drewno i Budownictwo Brno), Mobitex (Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz), Envibrno (Międzynarodowe Targi Ekologiczne).

Targi w Brnie to szeroka oferta branży budowlanej, obejmująca zarówno narzędzia i materiały budowlane, jak i duże maszyny oraz najnowocześniejsze technologie budowlane. To kompleksowa prezentacja rzemiosł, konstrukcji i projektów budowlanych, zastosowanie energooszczędnych technologii w budownictwie.

W 2012 roku w Targach IBF Brno uczestniczyło 831 wystawców z 19 krajów z całego świata, a liczba odwiedzających targi przekroczyła 60 000 osób.

Przedsiębiorcom zainteresowanym udziałem w Targach IBF’2013 zapewniamy kompleksowe przygotowanie udziału w targach, jak również obsługę logistyczną pobytu w Brnie

Podczas trwania MT IBF’2013 dla polskich wystawców przewidujemy:

  • udział w seminarium biznesowym, przygotowanym we współpracy z Izba Gospodarcza w Brnie (Brno Regional Chamber of Commerce)
  • uczestnictwo w polsko-czeskich rozmowach B2B,
  • promocję w lokalnej prasie oraz poprzez strony internetowe partnerów na rynku lokalnym

Proponujemy następujące  formuły uczestnictwa:

  1. dla firm zainteresowanych udziałem w MT IBF’2013 w ramach Programu Promocji (75% dofinansowania kosztu stoiska oraz wyjazdu dwóch przedstawicieli Firmy),
  2. dla firm zainteresowanych jednorazową kampanią promocyjną podczas w/w Targów.

Z uwagi na harmonogram przygotowań oraz procedurę dofinansowania, uprzejmie prosimy zainteresowanych udziałem o pilne  przesłanie zgłoszenia  na załączonym formularzu, w celu   przekazania dalszych informacji  organizacyjnych dotyczących wyjazdu.

Zapytania w sprawie uczestnictwa w MT IBF’2013 oraz  zgłoszenia udziału przyjmuje:

Biuro Współpracy z Zagranicą KIG :
Monika Sasiak
tel: 22 6309723
e-mail: msasiak@kig.pl,

Elżbieta Wojtas
tel: 22 6309752
fax: 22 8284199
e-mail: ewojtas@kig.pl

Zapraszamy do udziału w Targach IBF’Brno 2013  i skorzystania tym samym z możliwości  promocji Państwa oferty eksportowej na rynku czeskim.

W załączeniu przekazujemy formularz złgoszeniowy.

Aktualności

Hannover Messe 2020

2020.02.18

Szanowni Państwo, PAIH S.A. rozpoczyna nabór polskich firm z sektora nowoczesnych technologii na polskie stoisko narodowe, podczas największych na świecie targów przemysłowych Hannover Messe 2020.

więcej »

Speed Up / Przeglądy Technologiczne / BEZPIECZEŃSTWO W MIEŚCIE

2020.02.17

Szanowni Państwo, W imieniu m.st. Warszawy zapraszamy do udziału w roli prezentujących w organizowanym przez m.st. Warszawa „Przeglądzie Technologicznym”. Spotkanie odbędzie się w Warszawie, w dniu 26 lutego 2020 r. w godzinach 10:00-15:00 (Salon Gospodarczy, ZODIAK - Warszawski Pawilonie Architektury, Pasaż „Wiecha 4”).

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right