przejdź do zawartości

up

Ministerstwo Gospodarki, konferencja prasowa „Otwieramy dostęp do światowych rynków”

Ministerstwo Gospodarki zaprasza na konferencję prasową „Otwieramy dostęp do światowych rynków” , która odbędzie się 4 kwietnia 2012 r. (środa) o godzinie 12:00 w Ministerstwie Gospodarki, Plac Trzech Krzyży 3/5 w Warszawie, sala 115. Podczas konferencji zostaną zaprezentowane założenia kampanii MG promującej usługi Sieci Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) wśród przedsiębiorców.

W konferencji udział wezmą: Ilona Antoniszyn-Klik, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki, Aneta Piątkowska, Dyrektor Departamentu Strategii i Analiz w Ministerstwie Gospodarki, Andrzej Pieczonka, Radca Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Szanghaju, Marianna Myron, Kierownik mazowieckiego Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera, Katarzyna Zaremba, Prezes Zarządu Legend Group.

Z przyjemnością informujemy, że z ramienia COIE  z przemówieniem na temat aspektów współpracy z przedsiębiorcami w ramach realizacji projektu 6.2.1 PO IG wystąpi Kierownik COIE w Agencji Rozwoju Mazowsza S.A., Marianna Myron. Udział w tak ważnym wydarzeniu jest dla nas dużym wyróżnieniem. Promowanie idei projektu sieci COIE wśród przedsiębiorców jest niezwykle ważne, dlatego cieszy nas, że możemy mieć w tym swój udział.

Wejście na konferencję wyłączenie po uprzedniej akredytacji i za okazaniem aktualnej legitymacji prasowej. Akredytowanych dziennikarzy prosimy o przybycie do godz. 11:50. Instalacja wozów transmisyjnych od godz. 11:00-11:50

Akredytacje (imię i nazwisko, nazwa redakcji, telefon kontaktowy), prosimy przesłać na adres: ptrzaskowski@onboard.pl

Dodatkowe Informacje:
Przemysław Trzaskowski,
tel. 602 284 893. 

Aktualności

Zaproszenie PAIH - targi - Bauma Conexpo Indie (11.12-14.12) - (materiały promocyjne)

2018.11.19

Szanowni Państwo, Uprzejmie informuję, że Polska Agencja Handlu i Inwestycji w ramach w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2 jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży „Maszyn i urządzeń” na targach Bauma Conexpo Indie, które będą miały miejsce 11.12-14.12 (więcej informacji o targach: https://www.bcindia.com/)

więcej »

"Eksportuj do Wielkiej Brytanii – innowacyjność i design w opakowaniach", Warszawa.

2018.11.19

Pomimo niepewności związanej z Brexitem, rynek brytyjski nadal jest jednym z najważniejszych kierunków eksportowych dla polskiej gospodarki. Polskie produkty stają się coraz bardziej widoczne na półkach brytyjskich sklepów, a walory dobrej jakości w rozsądnej cenie są zauważane przez brytyjskich konsumentów. Jednak mimo przyjaznego klimatu biznesowego, różnice kulturowe i brak wiedzy o upodobaniach brytyjskich konsumentów powodują, że polscy eksporterzy nie do końca wykorzystują szanse, które ten rynek oferuje. Dotyczy to również przemysłu opakowaniowego, który w

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right