przejdź do zawartości

up

Ministerstwo Gospodarki, konferencja prasowa „Otwieramy dostęp do światowych rynków”

Ministerstwo Gospodarki zaprasza na konferencję prasową „Otwieramy dostęp do światowych rynków” , która odbędzie się 4 kwietnia 2012 r. (środa) o godzinie 12:00 w Ministerstwie Gospodarki, Plac Trzech Krzyży 3/5 w Warszawie, sala 115. Podczas konferencji zostaną zaprezentowane założenia kampanii MG promującej usługi Sieci Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) wśród przedsiębiorców.

W konferencji udział wezmą: Ilona Antoniszyn-Klik, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki, Aneta Piątkowska, Dyrektor Departamentu Strategii i Analiz w Ministerstwie Gospodarki, Andrzej Pieczonka, Radca Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Szanghaju, Marianna Myron, Kierownik mazowieckiego Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera, Katarzyna Zaremba, Prezes Zarządu Legend Group.

Z przyjemnością informujemy, że z ramienia COIE  z przemówieniem na temat aspektów współpracy z przedsiębiorcami w ramach realizacji projektu 6.2.1 PO IG wystąpi Kierownik COIE w Agencji Rozwoju Mazowsza S.A., Marianna Myron. Udział w tak ważnym wydarzeniu jest dla nas dużym wyróżnieniem. Promowanie idei projektu sieci COIE wśród przedsiębiorców jest niezwykle ważne, dlatego cieszy nas, że możemy mieć w tym swój udział.

Wejście na konferencję wyłączenie po uprzedniej akredytacji i za okazaniem aktualnej legitymacji prasowej. Akredytowanych dziennikarzy prosimy o przybycie do godz. 11:50. Instalacja wozów transmisyjnych od godz. 11:00-11:50

Akredytacje (imię i nazwisko, nazwa redakcji, telefon kontaktowy), prosimy przesłać na adres: ptrzaskowski@onboard.pl

Dodatkowe Informacje:
Przemysław Trzaskowski,
tel. 602 284 893. 

Aktualności

WEBINARIUM Rozwój północno-zachodniego Mazowsza. Lotnisko Modlin – CARGO

2020.06.16

Szanowni Państwo, Dynamiczny rozwój międzynarodowego Portu Lotniczego Warszawa/Modlin ma kluczowe znaczenie dla gospodarki całego województwa mazowieckiego

więcej »

EKSPORT MASZYN I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH DO USA

2020.06.16

American Investor Club przy Amerykańskiej Izbie Handlowej we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu, Rockwell Automation i UL International zapraszają producentów maszyn i urządzeń elektrycznych planujących eksport do USA do udziału w seminarium online 30 czerwca br., godz. 11:00 - 12:30.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right