przejdź do zawartości

up

Misja Gospodarcza KIG do Namibii, 29.05 - 05.06.2017

Szanowni Państwo,

 Biuro Współpracy z Zagranicą Krajowej Izby Gospodarczej, przy współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Johannesburgu, organizuje wyjazd  ogólno-branżowej Misji Gospodarczej do Namibii w terminie 29 maja – 6 czerwca 2017 r.

Program Misji przewiduje zorganizowanie spotkań biznesowych w największych ośrodkach przemysłowo-handlowych Namibii, takich jak:

 Windhouk – forum biznesu w siedzibie Izby Przemysłowo-Handlowej Namibii  z udziałem namibijskich firm importowych; główny ośrodek gospodarczy i stolica kraju

  • Swakopmund - forum gospodarcze w miejscowej Izbie Przemysłowo-Handlowej;
  • Walvis Bay - seminarium gospodarcze z udziałem lokalnych partnerów, główny port morski kraju.

 W trakcie pobytu w Namibii członkowie Misji odbędą również spotkania biznesowe:

  • w wybranych organizacjach gospodarczych i ministerstwach;
  • z udziałem przedstawicieli namibijskich firm prywatnych zainteresowanych współpracą handlową z przedsiębiorstwami z Polski.

Zapewniamy Państwu program merytoryczny wizyty oraz pełną obsługę logistyczną pobytu w Namibii, w tym opiekę organizatorów na miejscu. Delegacji polskich przedsiębiorców towarzyszyć będzie przedstawiciel WPHI w Johannesburgu, w którego kompetencjach znajduje się Namibia .

 Z uwagi na harmonogram przygotowań,  zainteresowanych udziałem w Misji, uprzejmie prosimy o pilne przesłanie  wypełnionego formularza zgłoszeniowego, zgłoszenia przyjmujemy  najpóźniej do dnia 5 maja br. Bliższe informacje zawarte są w załączonym zaproszeniu.

 Zapraszamy do kontaktu, jeśli mają Państwo dodatkowe pytania.

 Agnieszka Salamończyk

Zastępca Dyrektora

Tel. +48 22 630 97 73

 

Aktualności

PAIH - zaproszenia do udziału w webinariach

2020.06.03

Zapraszamy polskich przedsiębiorców do wzięcia udziału w webinarium organizowanym przez PAIH. 1/ „Sektor meblowy w Austrii i na Białorusi. Specyfika branży, perspektywy, szanse i ryzyka”. Szkolenie odbędzie się 4 czerwca o godz. 11.00 czasu polskiego (CET).

więcej »

Przedłużenie Rekrutacji do projektu pt. „Wdrożenie jednolitych standardów obsługi inwestora dla JST województwa mazowieckiego”

2020.06.02

Przedłużenie Rekrutacji do projektu pt. „Wdrożenie jednolitych standardów obsługi inwestora dla JST województwa mazowieckiego” Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. przedłuża termin rekrutacji do dnia 31 sierpnia 2020r. Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right