przejdź do zawartości

up

Misja Gospodarcza KIG do Namibii, 29.05 - 05.06.2017

Szanowni Państwo,

 Biuro Współpracy z Zagranicą Krajowej Izby Gospodarczej, przy współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Johannesburgu, organizuje wyjazd  ogólno-branżowej Misji Gospodarczej do Namibii w terminie 29 maja – 6 czerwca 2017 r.

Program Misji przewiduje zorganizowanie spotkań biznesowych w największych ośrodkach przemysłowo-handlowych Namibii, takich jak:

 Windhouk – forum biznesu w siedzibie Izby Przemysłowo-Handlowej Namibii  z udziałem namibijskich firm importowych; główny ośrodek gospodarczy i stolica kraju

  • Swakopmund - forum gospodarcze w miejscowej Izbie Przemysłowo-Handlowej;
  • Walvis Bay - seminarium gospodarcze z udziałem lokalnych partnerów, główny port morski kraju.

 W trakcie pobytu w Namibii członkowie Misji odbędą również spotkania biznesowe:

  • w wybranych organizacjach gospodarczych i ministerstwach;
  • z udziałem przedstawicieli namibijskich firm prywatnych zainteresowanych współpracą handlową z przedsiębiorstwami z Polski.

Zapewniamy Państwu program merytoryczny wizyty oraz pełną obsługę logistyczną pobytu w Namibii, w tym opiekę organizatorów na miejscu. Delegacji polskich przedsiębiorców towarzyszyć będzie przedstawiciel WPHI w Johannesburgu, w którego kompetencjach znajduje się Namibia .

 Z uwagi na harmonogram przygotowań,  zainteresowanych udziałem w Misji, uprzejmie prosimy o pilne przesłanie  wypełnionego formularza zgłoszeniowego, zgłoszenia przyjmujemy  najpóźniej do dnia 5 maja br. Bliższe informacje zawarte są w załączonym zaproszeniu.

 Zapraszamy do kontaktu, jeśli mają Państwo dodatkowe pytania.

 Agnieszka Salamończyk

Zastępca Dyrektora

Tel. +48 22 630 97 73

 

Aktualności

Zaproszenie: misja gospodarcza na Białoruś

2019.03.14

Szanowni Państwo, Zbliża się zakończenie rejestracji uczestników na misję gospodarczą polskich przedsiębiorców na Białoruś. W związku z trwającym jeszcze naborem zapraszamy zainteresowane firmy do zgłaszania się do udziału w tym wydarzeniu.

więcej »

Warsztaty biznesowo-networkingowe Forum Przedsiębiorców na Targówku - marzec 2019

2019.03.14

Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza przedsiębiorców i menedżerów firm na warsztat biznesowo-networkingowy: „Jak wygrywać serca klientów? Kilka słów o strategii budowania marki” 18 marca 2019 roku, godz. 17.00

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right