przejdź do zawartości

up

Misja Gospodarcza do Iranu: 7-13 lipca 2019 r. (Teheran, Mashad, Tabriz)

Szanowni Państwo, 

W dniach 7 - 13 lipca 2019 r., Krajowa Izba Gospodarcza we współpracy z Ambasadami obydwu krajów, Irańską Izbą Handlu, Przemysłu, Górnictwa i Rolnictwa oraz Polsko-Irańską Izbą Gospodarczą organizuje Misję Gospodarczą, która odwiedzi stolicę kraju oraz dwa główne ośrodki gospodarcze.

Misja jest kontynuacją wydarzeń promocyjnych, które KIG organizuje cyklicznie z udziałem  naszych zagranicznych partnerów, w tym Izby Handlu, Przemysłu, Górnictwa i Rolnictwa oraz regionalnych izb gospodarczych.

Program Misji obejmuje:

 8 lipca br.: forum gospodarcze oraz rozmowy bilateralne w Teheranie;

10 lipca br.: forum gospodarcze, rozmowy bilateralne w Mashadzie; wizytę na międzynarodowych targach P&L, Livestock, Poultry (Mashad 9 – 12.07.2019);

12 lipca br.: forum gospodarcze, rozmowy bilateralne w Tabrizie; wizytę na międzynarodowych targach Agriculture Tabriz (Int. Agricultural Products, Equipments, Machineries, Foodstuff, 10 – 12.07.2019).

W ramach misji przewidziane są także spotkania z przedstawicielami administracji rządowej, instytucji oraz organizacjami samorządu gospodarczego we wszystkich trzech ośrodkach gospodarczych.

Do udziału w Misji Gospodarczej do Iranu zapraszamy przedsiębiorstwa zainteresowane współpracą z partnerami irańskimi; do  branż „potencjalnie” perspektywicznych zaliczyć można:

  • branżę rolno-spożywczą,
  • maszyny rolnicze oraz do przetwórstwa rolno-spożywczego,
  • sprzęt i urządzenia rolnicze, nowe technologie przetwarzania żywności,
  • technologie związane z efektywnością hodowlaną.

Koszt udziału w misji jednego uczestnika wynosi: 6.980,- zł netto.

Cena obejmuje: transport lotniczy docelowy i miejscowy, zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe, hotel *****), transfery, organizację spotkań i wizyt, tłumaczenie, wizę, ubezpieczenie.

Hotel będzie opłacany na miejscu przez delegatów, koszt zakwaterowania ok. 500,- euro/pokój podczas całego pobytu.

Zapraszamy do udziału w Misji Gospodarczej do Iranu. Będzie to okazja do nawiązania nowych kontaktów i przeprowadzenia indywidualnych rozmów handlowych z przedstawicielami irańkich firm zainteresowanych współpracą gospodarczą  z przedsiębiorstwami z Polski.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o wypełnienie poniższego formularza rejestracyjnego i odesłanie go do dnia 8 czerwca 2019 r.

Kontakt:

Maria Nowakowska, tel.: 22 6309783, e-mail: mnowakowska@kig.pl

Agnieszka Salamończyk, tel: 22  6309773, e-mail: asalamonczyk@kig.pl

 

Aktualności

EKSPORT MASZYN I URZĄDZEŃ DO USA

2020.07.06

Szanowni Państwo, W 2019 eksport maszyn i urządzeń do USA stanowił jedną z głównych grup towarów eksportowanych z Polski za ocean. Teraz, w obliczu widocznego w USA trendu zwiększania dywersyfikacji źródeł dostaw gotowych towarów i komponentów z zagranicy, pojawiają się nowe możliwości eksportowe dla polskich producentów.

więcej »

Nawet prawie 430 tys. zł z unijnych środków na pomoc w koronakryzysie

2020.06.24

Aż 2,5 mld złotych przewidziała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ogłoszonym właśnie naborze „Dotacje na kapitał obrotowy”. Ma być on wsparciem na utrzymanie działalności dla przedsiębiorców, którzy na skutek pandemii COVID-19 znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right