przejdź do zawartości

up

Misja Gospodarcza do Szanghaju - 8-12 maja 2012 r.

Szanowni Państwo,

w imieniu Stowarzyszenia Eksporterów Polskich zapraszamy eksporterów przemysłu spożywczego do wzięcia udziału w Misji Gospodarczej do Chin, która odbędzie się w dniach 8-12 maja 2012 r. w Szanghaju (wylot z Warszawy 08.05.12 i powrót 12.05.12).

Misja Gospodarcza organizowana jest przez Stowarzyszenie Eksporterów Polskich przy współudziale Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Szanghaju oraz firmy doradczej EuroAssociates.

Jednocześnie informujemy, że dla uczestników Misji przewidywany jest udział w odbywających się w tym samym terminie Międzynarodowych Targach Żywności SIAL CHINA w Szanghaju.

Należy zaznaczyć, że Międzynarodowe targi SIAL China w Szanghaju są największą w Azji imprezą sektora spożywczego stanowiącą szansę dla polskich firm na rozszerzenie ich rynków zbytu, nawiązanie współpracy handlowej oraz promocję swoich produktów nie tylko w Chinach, ale i w pozostałych krajach azjatyckich. Bezpośrednie kontakty z przedstawicielami firm azjatyckich oraz prezentacja materiałów promocyjno-reklamowych będą możliwe na stoisku informacyjnym WPHI KG RP, które będzie udostępnione uczestnikom ww. Misji Gospodarczej na targach.

Uczestnicy Misji Gospodarczej będą mieli również okazję zaprezentowania swojej oferty oraz przeprowadzenia rozmów handlowych na specjalnie zorganizowanych przez Stowarzyszenie Eksporterów Polskich spotkaniach matchmakingowych. Program Misji zakłada także spotkania z pracownikami Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Szanghaju i innymi osobami pracującymi w Chinach znającymi realia rynku chińskiego. Szacowany koszt udziału w Misji jednej osoby wynosi 9.900 zł. 

W przypadku zainteresowania uczestnictwem minimum ośmiu firm w ww. Misji - Stowarzyszenie Eksporterów Polskich zapewnia ubieganie się po zakończeniu ww. Misji o dotację z Ministerstwa Gospodarki w wysokości 50% poniesionych kosztów kwalifikowanych (na jedną osobę), które obejmują:

  • transport (przelot Warszawa – Szanghaj- Warszawa + przejazdy wewnętrzne w Szanghaju),
  • zakwaterowanie w hotelu (4 doby),
  • ubezpieczenie,
  • obsługę tłumacza,
  • organizację spotkań biznesowych oraz matchmakingowych,
  • udział w największych targach spożywczych SIAL China.

Pragniemy poinformować, że po uwzględnieniu refundacji (50 % kosztów kwalifikowanych) faktyczny koszt uczestnictwa jednej osoby w Misji Gospodarczej wyniesie ok. 5000 zł netto. Udzielona pomoc będzie miała charakter pomocy de minimis. O dotację może ubiegać się jeden przedstawiciel danej firmy.
Stowarzyszenie Eksporterów Polskich, zapewnia pełną obsługę organizacyjną wyjazdu oraz pomoc merytoryczną w opracowaniu wniosku aplikacyjnego.

Zainteresowane firmy proszone są o przesłanie Karty Zgłoszenia do dnia 23 marca 2012 roku na adres:
poczta@eksporterzy.org

lub na
fax: (22) 331 06 40

Kontakt w sprawie udziału w Misji Gospodarczej z Panią Dorotą Świercz:
tel.: (22) 331 06 39;
fax: (22) 331 06 40;
e-mail: poczta@eksporterzy.org

W załączeniu:

Karta Zgłoszenia

Aktualności

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ - "Możliwości Współpracy Gospodarczej Między Chinami (Hangzhou) i Polską"

2019.05.17

Szanowni Państwo, Mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję organizowaną wspólnie przez CCPIT Hangzhou (China Council for the Promotion of International Trade), Krajową Izbę Gospodarczą oraz Krajową Izbę Gospodarczą Centrum Promocji dotyczącą: „Możliwości Współpracy Gospodarczej Między Chinami (Hangzhou) oraz Polską.”

więcej »

China Homelife Poland - Export Expo - stoisko wystawiennicze Mazowsze

2019.05.17

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza mazowieckich producentów i usługodawców (zarejestrowanych w województwie mazowieckim) do udziału w charakterze wystawcy w targach „Export Expo” – regionalnym panelu eksportowym organizowanym w ramach VIII edycji targów China Homelife Poland 2019.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right