przejdź do zawartości

up

Misja Gospodarcza do Tajlandii w dniach 28-30.05.2018r. + Birma(opcjonalnie 31.05-02.06.2018r.)

Szanowni  Państwo,

Krajowa Izba Gospodarcza  we współpracy z Ambasadą  Królestwa  Tajlandii w Polsce zapraszają firmy sektora przetwórstwa rolno-spożywczego (technologie, urządzenia i maszyny, opakowania), bezpieczeństwa żywności oraz producentów artykułów spożywczych do udziału w MISJI Handlowo-Gospodarczej do Tajlandii, która odbędzie się w dniach: 28.05-01.06.2018.

Celem wydarzenia jest promocja polskich  rozwiązań w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego          ( w tym technologie i maszyny) oraz prezentacja polskich artykułów spożywczych (mięso, artykuły mleczne, słodycze, zdrowa żywność, dodatki do żywności ). Do uczestnictwa w tym wydarzeniu  zapraszamy producentów, firmy, instytucje, ośrodki badawcze poszukujące partnerów biznesowych      i instytucjonalnych w Tajlandii oraz Azji  Płd -Wschodniej.

Wg informacji przekazanych przez Ambasadę Tajlandii, strona tajska zainteresowana jest pozyskaniem nowych technologii i parku maszynowego dla sektora rolno-spożywczego w tym również linii opakowań w związku z modernizacja tego sektora .

W ramach programu merytorycznego misji zostaną zorganizowane dla Państwa : spotkania B2B z partnerami tajskimi, rozmowy handlowe podczas Międzynarodowych Targach Spożywczych THAIFEX –World of ASIA FOOD 2018, spotkania i wizyty w instytucjach i agencjach rządowych związanych sektorem rolno spożywczym (dot m.in. certyfikacji, uzyskania licencji weterynaryjnych, sanitarnych oraz  innych związanych z dopuszczeniem produktów do rynku). Dla zainteresowanych proponujemy udział w seminariach branżowych organizowanych w ramach targów TAJFEX, ewentualnie wizyty studyjne.                               Przy przygotowaniu programu w Tajlandii, wsparcia i pomocy udzielą nam m.in.: Ambasada RP w Bangkoku, Ambasada Tajlandii w Polsce, Ministerstwo Handlu Tajlandii, Ministerstwo Rolnictwa oraz Thai Chamber of Commerce and Industry.

KIG w ramach misji poza programem merytorycznym zadba o opracowanie strony logistycznej tj: zorganizuje przeloty, transfery na miejscu, zakwaterowanie.

SZACOWANY KOSZT MISJI WYNOSI: ok. 4960.00 PLN netto

co obejmuje: przelot na trasie Warszawa - Bangkok-Warszawa, transport lokalny, zakwaterowanie (3 noclegi), aranżację spotkań merytorycznych, ubezpieczenie, druk informatora o uczestnikach misji, opiekę organizatora ze strony KIG.

UWAGA:  Dla importerów z Tajlandii artykułów spożywczych  możliwe jest dofinansowanie kosztów zakwaterowania poprzez Targi THAJFEX 2018 po wcześniejszej  rejestracji  i spełnieniu warunków  wymaganych przez  organizatora tajskiego .

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W MISJI,

Osoby zainteresowane  udziałem , uprzejmie proszę  w terminie do dnia :17 kwietnia 2018 r                         o wypełnienie  formularza zgłoszeniowego online ,

Kontakt :

Krajowa Izba Gospodarcza – Biuro Współpracy z  Zagranicą

Katarzyna KANIEWSKA , tel 22/ 6309707 , email: kkaniewska@kig.pl

Aktualności

Nawet prawie 430 tys. zł z unijnych środków na pomoc w koronakryzysie

2020.06.24

Aż 2,5 mld złotych przewidziała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ogłoszonym właśnie naborze „Dotacje na kapitał obrotowy”. Ma być on wsparciem na utrzymanie działalności dla przedsiębiorców, którzy na skutek pandemii COVID-19 znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

więcej »

Konferencja Urzędu Patentowego RP " - „Projektowanie wizerunku przedsiębiorstwa - Przebrała się m!arka” w dniach 29-30 czerwca 2020 r.

2020.06.24

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji organizowanej przez Urząd Patentowy RP on line „Projektowanie wizerunku przedsiębiorstwa - Przebrała się m!arka” w dniach 29-30 czerwca 2020 r.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right