przejdź do zawartości

up

Misja Gospodarcza do Tajlandii w dniach 28-30.05.2018r. + Birma(opcjonalnie 31.05-02.06.2018r.)

Szanowni  Państwo,

Krajowa Izba Gospodarcza  we współpracy z Ambasadą  Królestwa  Tajlandii w Polsce zapraszają firmy sektora przetwórstwa rolno-spożywczego (technologie, urządzenia i maszyny, opakowania), bezpieczeństwa żywności oraz producentów artykułów spożywczych do udziału w MISJI Handlowo-Gospodarczej do Tajlandii, która odbędzie się w dniach: 28.05-01.06.2018.

Celem wydarzenia jest promocja polskich  rozwiązań w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego          ( w tym technologie i maszyny) oraz prezentacja polskich artykułów spożywczych (mięso, artykuły mleczne, słodycze, zdrowa żywność, dodatki do żywności ). Do uczestnictwa w tym wydarzeniu  zapraszamy producentów, firmy, instytucje, ośrodki badawcze poszukujące partnerów biznesowych      i instytucjonalnych w Tajlandii oraz Azji  Płd -Wschodniej.

Wg informacji przekazanych przez Ambasadę Tajlandii, strona tajska zainteresowana jest pozyskaniem nowych technologii i parku maszynowego dla sektora rolno-spożywczego w tym również linii opakowań w związku z modernizacja tego sektora .

W ramach programu merytorycznego misji zostaną zorganizowane dla Państwa : spotkania B2B z partnerami tajskimi, rozmowy handlowe podczas Międzynarodowych Targach Spożywczych THAIFEX –World of ASIA FOOD 2018, spotkania i wizyty w instytucjach i agencjach rządowych związanych sektorem rolno spożywczym (dot m.in. certyfikacji, uzyskania licencji weterynaryjnych, sanitarnych oraz  innych związanych z dopuszczeniem produktów do rynku). Dla zainteresowanych proponujemy udział w seminariach branżowych organizowanych w ramach targów TAJFEX, ewentualnie wizyty studyjne.                               Przy przygotowaniu programu w Tajlandii, wsparcia i pomocy udzielą nam m.in.: Ambasada RP w Bangkoku, Ambasada Tajlandii w Polsce, Ministerstwo Handlu Tajlandii, Ministerstwo Rolnictwa oraz Thai Chamber of Commerce and Industry.

KIG w ramach misji poza programem merytorycznym zadba o opracowanie strony logistycznej tj: zorganizuje przeloty, transfery na miejscu, zakwaterowanie.

SZACOWANY KOSZT MISJI WYNOSI: ok. 4960.00 PLN netto

co obejmuje: przelot na trasie Warszawa - Bangkok-Warszawa, transport lokalny, zakwaterowanie (3 noclegi), aranżację spotkań merytorycznych, ubezpieczenie, druk informatora o uczestnikach misji, opiekę organizatora ze strony KIG.

UWAGA:  Dla importerów z Tajlandii artykułów spożywczych  możliwe jest dofinansowanie kosztów zakwaterowania poprzez Targi THAJFEX 2018 po wcześniejszej  rejestracji  i spełnieniu warunków  wymaganych przez  organizatora tajskiego .

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W MISJI,

Osoby zainteresowane  udziałem , uprzejmie proszę  w terminie do dnia :17 kwietnia 2018 r                         o wypełnienie  formularza zgłoszeniowego online ,

Kontakt :

Krajowa Izba Gospodarcza – Biuro Współpracy z  Zagranicą

Katarzyna KANIEWSKA , tel 22/ 6309707 , email: kkaniewska@kig.pl

Aktualności

Zaproszenie Szczyt w Bengalu Zachodnim 6-8.02

2019.01.08

Szanowni Państwo, W imieniu Ministerstwa Spraw Zagranicznych do udziału w kolejnej edycji Bengal Global Business Summit. Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-8 luty 2019r w Kalkucie.

więcej »

Zaproszenie na bezpłatne seminarium „HONGKONG bramą do rynku chińskiego”

2019.01.02

Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. oraz Hong Kong Trade Development Council serdecznie zapraszają do udziału w seminarium "HONGKONG bramą do rynku chińskiego", które odbędzie się 15 stycznia 2019 r., w godzinach 10:00-14:00, w siedzibie Agencji Rozwoju Mazowsza S.A., przy ul. Świętojerskiej 9 w Warszawie. Seminarium jest bezpłatne.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right