przejdź do zawartości

up

Misja gospodarcza KIG do Afryki Zachodniej

Krajowa Izba Gospodarcza we współpracy z Narodową Izbą Handlowo-Przemysłową Ghany i Konsulem Honrowym RP w Akrze oraz Izbą Handlowo-Przemysłową Wybrzeża Kości Słoniowej CCI - CÔTE D’IVOIRE i Centrum Promocji Eksportu i Inwestycji CEPICI, przy wsparciu Ambasady RP w Abudży, organizuje w dniach 24 – 29 czerwca 2017 r. wielobranżową Misję Gospodarczą do Afryki Zachodniej (Akra, Abidżan).

Ramowy program pobytu Misji KIG w Ghanie i WKS, 24-29.06.2017

24.06.2017 (sobota): wylot z Warszawy w godz. rannych; wieczorem - przylot do Akry
25-27.06.2017: program gospodarczy w Akra, w tym: Business Forum Polska-Ghana, rozmowy B2B polskich i ghańskich przedsiębiorców, spotkania w wybranych ministerstwach i instytucjach rządowych, spotkanie z przedstawicielami kół gospodarczych i biznesowych Ghany, program kulturalny
27.06.2017 (wtorek): wieczorem – przelot z Akry do Abidżanu
28 - 29.06.2017: program gospodarczy w Abidżanie, w tym: seminarium informacyjne w siedzibie CEPICI nt prowadzenia działalności gospodarczej w WKS i nowych projektów inwestycyjnych, Business Forum Polska - Wybrzeże Kości Słoniowej, rozmowy B2B polskich i iworyjskichh przedsiębiorców, spotkania w wybranych ministerstwach i instytucjach rządowych, spotkanie z przedstawicielami kół gospodarczych i biznesowych WKS, wizyta w strefie przemysłowej.
29.06 (czwartek): wieczorem – wylot do WWy

Krajowa Izba Gospodarcza zapewnia w ramach realizacji misji w Ghanie i WKS:
program merytoryczny pobytu w obydwu krajach, w tym:

 • przygotowanie Forów Gospodarczych w Akrze i Abidżanie
 • organizację spotkań B2B z potencjalnymi partnerami biznesowymi
 • organizację spotkań z lokalnymi instytucjami rządowymi;
 • opiekę organizacyjna przedstawicieli KIG podczas trwania misji.

Misji KIG towarzyszyć będą przedstawiciele Ambasady RP w Abudży (Nigeria), w której kompetencji znajdują się obydwa kraje.
pełną obsługę logistyczną:

 • przelot w klasie ekonomicznej Warszawa - Acra - Abidżan - Warszawa
 • transfery lotnisko / hotel / lotnisko
 • przelot miedzy Ghaną a WKS, transfery lokalne w Akrze i Abidżanie
 • pobyt w **** hotelach w Akrze i Abidżanie / rezerwacja hotelowa dla całej grupy zostanie dokonana przez KIG, natomiast opłaty za hotel dokonują na miejscu uczestnicy misji (koszt pokoju jednoosobowego w Akrze wynosi ok. 180 USD/doba, koszt w Abidżanie ok. 180 Euro/ doba)
 • ubezpieczenie i wizy do Ghany oraz WKS
 • przygotowanie materiałów promocyjno-informacyjnych dla z partnerów z Ghany i WKS
 • program towarzyszący.

Szacunkowy koszt udziału w misji wynosi 12 300 PLN + 23 % VAT.

Z uwagi na bliski termin misji (konieczność wykupienia założonej rezerwacji lotniczej w celu utrzymania cen przelotów) oraz harmonogram przygotowań: w tym procedurę wizową (formalności wizowe odbędą się w Berlinie: w Ambasadzie Ghany oraz w Ambasadzie WKS – koszt wiz zależy od terminu złozenia dokumentów) i profilaktykę przedwyjazdową, wszystkich zainteresowanych udziałem w Misji, prosimy o PILNE wypełnienie formularza zgłoszenia REJESTRACJA ON LINE.

Po przesłaniu zgłoszenia, otrzymacie Państwo dalsze informacje organizacyjne związane z udziałem w Misji.

Kontakt:
KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA - Biuro Współpracy z Zagranicą,
Agnieszka Salamończyk - tel: 22 6309773, asalamonczyk@kig.pl
Elżbieta Wojtas – tel: 22 6309752, ewojtas@kig.pl

Aktualności

Zaproszenie PAIH - targi - Bauma Conexpo Indie (11.12-14.12) - (materiały promocyjne)

2018.11.19

Szanowni Państwo, Uprzejmie informuję, że Polska Agencja Handlu i Inwestycji w ramach w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2 jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży „Maszyn i urządzeń” na targach Bauma Conexpo Indie, które będą miały miejsce 11.12-14.12 (więcej informacji o targach: https://www.bcindia.com/)

więcej »

"Eksportuj do Wielkiej Brytanii – innowacyjność i design w opakowaniach", Warszawa.

2018.11.19

Pomimo niepewności związanej z Brexitem, rynek brytyjski nadal jest jednym z najważniejszych kierunków eksportowych dla polskiej gospodarki. Polskie produkty stają się coraz bardziej widoczne na półkach brytyjskich sklepów, a walory dobrej jakości w rozsądnej cenie są zauważane przez brytyjskich konsumentów. Jednak mimo przyjaznego klimatu biznesowego, różnice kulturowe i brak wiedzy o upodobaniach brytyjskich konsumentów powodują, że polscy eksporterzy nie do końca wykorzystują szanse, które ten rynek oferuje. Dotyczy to również przemysłu opakowaniowego, który w

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right