przejdź do zawartości

up

Misja gospodarczą do Kazachstanu 22.04.2016 r.

Szanowni Państwo,

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. i Polsko-Kazachstańska Izba Handlowo-Przemysłowa pod auspicjami Ministerstwa Rozwoju i we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Ałmaty zapraszają do udziału w misji gospodarczej na III. Międzynarodowe Forum Handlu Detalicznego (III. International Retail Business Summit).

Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia 2016 r. w Ałmaty w Kazachstanie. Delegacji przewodniczyć będzie Witold Słowik Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju.

III.Międzynarodowe Forum Handlu Detalicznego jest jednym z największych wydarzeń w regionie i okazją dla polskich firm do wejścia na rynek kazachstański lub do wprowadzenia swoich towarów do dystrybucji detalicznej w Kazachstanie.

W ramach misji zorganizowany zostanie „Polsko-Kazachstański okrągły stół biznesowy”, z udziałem przedstawicieli rządu Kazachstanu, instytucji odpowiedzialnych za kwestie podatkowe, celne i certyfikację, a także przedstawicieli największych sieci detalicznych w Kazachstanie. Odbędą się tez indywidualne spotkania b2b dla polskich przedsiębiorców - zarówno producentów, jak i dystrybutorów - z takich branż jak: spożywcza i przetwórstwa spożywczego, chemia gospodarcza, farmaceutyczna, kosmetyczna, tekstylna, wyposażenie sklepów, obuwnicza, budowlana, logistyczna, wyposażenie samochodów, produkty sportowe, gry, zabawki, itp. Wszystkie spotkania prowadzone będą w j. rosyjskim i j. angielskim.

Organizatorzy planują także przygotowanie stoiska narodowego dla uczestników misji.

Koszty przelotu oraz zakwaterowania firmy ponoszą we własnym zakresie. Koszty udziału w Forum i na stoisku narodowym uzależnione są od ilości firm biorących udział w misji i zostaną przekazane po zamknięciu aplikacji. Koszty udziału w Forum obejmują: wynajem powierzchni wystawienniczej, status „Partnera”, organizację spotkań b2b, zamieszczenie informacji o firmach w katalogu Forum oraz na stronie internetowej Forum, wejściówki na Forum. Organizatorzy pokrywają koszty tłumaczy, transportu lokalnego i przygotowania katalogu uczestników misji.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 4 kwietnia 2016 r.

Przy rejestracji obowiązywać będzie kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje:
Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.
Agnieszka Schütte
E-mail: agnieszka.schutte@paiz.gov.pl

Polsko-Kazachstańska Izba Handlowo-Przemysłowa
Piotr Guzowski
E-mail: prezes@pkihp.pl, pkihp@pkihp.pl
http://www.pkihp.pl/index.php?docid=423

Załączniki:

Aktualności

Zaproszenie do udziału w Misji Gospodarczej do RPA i Botswany, 21-26 lipca 2019

2019.06.10

Szanowni Państwo, Zapraszamy do udziału w Misji Gospodarczej do Republiki Południowej Afryki (Johannesburg, Pretoria) i do Botswany (Gabarone), która odbędzie się w dniach 21-26 lipca 2019.

więcej »

Zaproszenie na Forum Gospodarcze Polska – Tunezja, 17 czerwca 2019 r.

2019.06.10

Szanowni Państwo, Krajowa Izba Gospodarcza i Ambasada Tunezji w Warszawie zapraszają do udziału w Forum Gospodarczym Polska – Tunezja w dniu 17 czerwca 2019 r. z udziałem delegacji biznesu tunezyjskiego oraz przedstawicieli Izby Przemysłowo-Handlowej Regionu Centre (CCIC) i Tunezyjskiego Centrum Promocji

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right