przejdź do zawartości

up

Misja gospodarcza do Mołdawii z okazji V Sesji Zgromadzenia Parlamentarnego z udziałem Wicemarszałka R. Terleckiego - 23-24.07.2018 - informacje

Szanowni Państwo, 

Przy okazji V Sesji Zgromadzenia Parlamentarnego z udziałem Wicemarszałka Sejmu RP Pana Ryszarda Terleckiego, Krajowa Izba Gospodarcza we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych, Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii oraz Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi a także  lokalnymi partnerami w obu krajach organizuje misję gospodarczą z udziałem polskich przedsiębiorców w dniach 23-24 lipca 2018 r. 

W ramach programu misji gospodarczej do Mołdawii przewidziane są m.in.

- przylot do Kiszyniowa w dniu 23.07 w godzinach popołudniowych

- wizyta w Parku Industrialnym + prezentacje dot. możliwości biznesowych w Mołdawii

- Forum Gospodarcze Polska – Mołdawia z udziałem Marszałka - 24.07

- Spotkania B2B zorganizowane przez Mołdawską Izbę Gospodarczą – 24.07

- prawdopodobny wylot z Kiszyniowa 24.07 lub 25.07 (w ramach istniejącej dostępności miejsc) 

Do udziału w misji gospodarczej zapraszamy firmy z branż, które są określane jako perspektywiczne  dla rozwoju współpracy polskich przedsiębiorców z ich partnerami w Mołdawii: branża rolno- spożywcza, maszyny i urządzenia rolnicze, energia odnawialna, sektor medyczno- farmaceutyczny, IT, tekstylia i wiele innych.

Koszt pobytu szacujemy na ten moment w granicach 2750 zł netto*+ koszt hotelu (rezerwacja grupowa w hotelu w preferencyjnej cenie)

(*cena może ulec zmienie ze względu na szybko rosnące ceny lotów w tym okresie, a także ograniczoną liczbę miejsc) 

Cena misji obejmuje: wykup przelotu na trasie Warszawa- Kiszyniów, transport na miejscowy, w tym transport lotnisko-hotel-lotnisko, organizacja spotkań B2B na podstawie otrzymanych profili firm polskich, tłumaczenie podczas forum, wydanie folderu informacyjnego z informacjami o firmach uczestniczących w misji itd., ubezpieczenie na czas podróży) 

Wszystkie zainteresowane firmy prosimy o PILNĄ rejestrację (dotyczy firm jeszcze nie zarejestrowanych) za pośrednictwem formularza online, w celu jak najszybszego przekazania partnerom mołdawskim Państwa oferty i znalezienia jak najlepszych partnerów do rozmów biznesowych, a także potwierdzenie Państwa udziału w misji w celu zagwarantowania rezerwacji samolotowej (niezbędne jest podanie nazwisk do rezerwacji biletowej)

REJESTRACJA ON LINE  do 12 lipca 2018 r. 

Kontakt oraz informacja:

Krajowa Izba Gospodarcza                                                                                                                                                       

Monika Sasiak,  tel. 22 63 09 723, e-mail: msasiak@kig.pl

Piotr Lipiec, tel. 22 63 09 606, e-mail: plipiec@kig.pl

Aktualności

EKSPORT MASZYN I URZĄDZEŃ DO USA

2020.07.06

Szanowni Państwo, W 2019 eksport maszyn i urządzeń do USA stanowił jedną z głównych grup towarów eksportowanych z Polski za ocean. Teraz, w obliczu widocznego w USA trendu zwiększania dywersyfikacji źródeł dostaw gotowych towarów i komponentów z zagranicy, pojawiają się nowe możliwości eksportowe dla polskich producentów.

więcej »

Nawet prawie 430 tys. zł z unijnych środków na pomoc w koronakryzysie

2020.06.24

Aż 2,5 mld złotych przewidziała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ogłoszonym właśnie naborze „Dotacje na kapitał obrotowy”. Ma być on wsparciem na utrzymanie działalności dla przedsiębiorców, którzy na skutek pandemii COVID-19 znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right