przejdź do zawartości

up

Misja gospodarcza do Nigerii, 5-7 listopada 2015 r.

Szanowni Państwo,

w dniach 3-7 listopada br. Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP planuje organizację misji gospodarczej do Nigerii (Abudża i Lagos). Wizyta ta ma na celu m. in. wsparcie ekspansji polskich firm na rynek nigeryjski oraz pozostałe rynki afrykańskie. W trakcie misji uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w  konferencji EU-Nigeria Business Forum w Lagos (w tym w seminariach i sesjach b2b poświęconych branży rolno-spożywczej). Dodatkowo, możliwy jest także udział polskich firm w targach rolno-spożywczych Agrikexpo i Foodbext West Africa w Lagos.

W załączeniu znajdą Państwo program misji wraz z niezbędnymi informacjami na temat wydarzenia (program, koszty, propozycje noclegów i lotów oraz informacje konsularne).

Zainteresowani udziałem w wydarzeniu proszeni są o kontakt z Panią Anną Maletą z MSZ, e-mail anna.maleta@msz.gov.pl tel. 22 523-86-63.

Załączniki:

Aktualności

„Wdrożenie jednolitych standardów obsługi inwestora dla JST województwa mazowieckiego”.

2020.09.23

Pragniemy poinformować, iż Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. w partnerstwie z Polską Agencją Inwestycji i Handlu S.A. rozpoczynają szkolenia w projekcie pt. „Wdrożenie jednolitych standardów obsługi inwestora dla JST województwa mazowieckiego”.

więcej »

Przedłużenie Rekrutacji do projektu pt. „Wdrożenie jednolitych standardów obsługi inwestora dla JST województwa mazowieckiego”

2020.09.14

Przedłużenie Rekrutacji do projektu pt. „Wdrożenie jednolitych standardów obsługi inwestora dla JST województwa mazowieckiego” Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. przedłuża termin rekrutacji do dnia 20 października 2020r.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right