przejdź do zawartości

up

Misja gospodarcza do Nigerii, 5-7 listopada 2015 r.

Szanowni Państwo,

w dniach 3-7 listopada br. Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP planuje organizację misji gospodarczej do Nigerii (Abudża i Lagos). Wizyta ta ma na celu m. in. wsparcie ekspansji polskich firm na rynek nigeryjski oraz pozostałe rynki afrykańskie. W trakcie misji uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w  konferencji EU-Nigeria Business Forum w Lagos (w tym w seminariach i sesjach b2b poświęconych branży rolno-spożywczej). Dodatkowo, możliwy jest także udział polskich firm w targach rolno-spożywczych Agrikexpo i Foodbext West Africa w Lagos.

W załączeniu znajdą Państwo program misji wraz z niezbędnymi informacjami na temat wydarzenia (program, koszty, propozycje noclegów i lotów oraz informacje konsularne).

Zainteresowani udziałem w wydarzeniu proszeni są o kontakt z Panią Anną Maletą z MSZ, e-mail anna.maleta@msz.gov.pl tel. 22 523-86-63.

Załączniki:

Aktualności

Zaproszenie PAIH - targi - Bauma Conexpo Indie (11.12-14.12) - (materiały promocyjne)

2018.11.19

Szanowni Państwo, Uprzejmie informuję, że Polska Agencja Handlu i Inwestycji w ramach w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2 jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży „Maszyn i urządzeń” na targach Bauma Conexpo Indie, które będą miały miejsce 11.12-14.12 (więcej informacji o targach: https://www.bcindia.com/)

więcej »

"Eksportuj do Wielkiej Brytanii – innowacyjność i design w opakowaniach", Warszawa.

2018.11.19

Pomimo niepewności związanej z Brexitem, rynek brytyjski nadal jest jednym z najważniejszych kierunków eksportowych dla polskiej gospodarki. Polskie produkty stają się coraz bardziej widoczne na półkach brytyjskich sklepów, a walory dobrej jakości w rozsądnej cenie są zauważane przez brytyjskich konsumentów. Jednak mimo przyjaznego klimatu biznesowego, różnice kulturowe i brak wiedzy o upodobaniach brytyjskich konsumentów powodują, że polscy eksporterzy nie do końca wykorzystują szanse, które ten rynek oferuje. Dotyczy to również przemysłu opakowaniowego, który w

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right