przejdź do zawartości

up

Misja gospodarcza do Senegalu, 19-22 maja 2019

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w Misji Gospodarczej do Senegalu, która odbędzie się w dniach 19-22 maja 2019 r. Będzie to okazja do nawiązania nowych kontaktów w regionie Afryki Zachodniej podczas spotkań zorganizowanych specjalnie dla polskich przedsiębiorców.

Senegal jest świeżo po wyborach prezydenckich, które odbyły się pod koniec lutego 2019 r. Wybory wygrał urzędujący od siedmiu lat prezydent Macky Sall.

Kraj ten staje się coraz bardziej przyjazny dla inwestorów. Od kilku lat trwają intensywne reformy mające na celu stworzenie stabilnych podstaw do współpracy gospodarczej i inwestycji zagranicznych.

Misję przygotowujemy we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych, przy wsparciu Ambasady RP w Dakarze, Ambasady Senegalu w Warszawie oraz Unii Izb Przemysłowo-Handlowych Senegalu i Zrzeszenia Senegalskich Przemysłowców.

Celem Misji  jest kompleksowa prezentacja polskiej oferty eksportowej oraz inwestycyjnej, jak również nawiązanie kontaktów handlowych przez polskich przedsiębiorców z potencjalnymi partnerami biznesowymi w Senegalu. 

W ramach programu misji przewidziana jest organizacja Polsko - Senegalskiego Forum Biznesu, indywidualnych rozmów B2B z senegalskimi przedsiębiorcami i z przedstawicielami administracji rządowej oraz organizacjami otoczenia biznesu, wizyta w Diamniadio (w którym powstaje nowe centrum administracyjno-gospodarcze kraju), rozmowy w nowej strefie przemysłowej, jak również spotkanie w Zagranicznym Biurze Handlowym w Dakarze., przewidziane jest również seminarium nt. realizacji rządowych projektów w Senegalu. 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Misji, prosimy o pilne zgłoszenie udziału poprzez wypełnienie  formularza zgłoszenia on line  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdhUhnASler7EjVMZQB2mG2WykZnUodPUqZVCxzffqd4AIY5w/viewform 

Kontakt :

KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA - Biuro Współpracy z Zagranicą

Agnieszka Salamończyk - tel: 22 6309773, asalamonczyk@kig.pl

Elżbieta Wojtas – tel: 22 6309752, ewojtas@kig.pl

                                                                                                 

Aktualności

kalendarium Moda na Mazowsze

2020.09.25

Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna przygotowuje kolejny numer magazynu Moda na Mazowsze.

więcej »

Oferta WTM 2020 London-wirtualne stoisko POT

2020.09.25

Polska Organizacja Turystyczna wraz z Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Londynie przygotowuje polskie wystąpienie w wersji wirtualnej.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right