przejdź do zawartości

up

Misja gospodarcza do Senegalu, 19-22 maja 2019

Szanowni Państwo, 

W nawiązaniu do przesłanego zaproszenia do udziału w Misji gospodarczej do Senegalu, która odbędzie się w dniach 19-22 maja br, wszystkich zainteresowanych udziałem w tym przedsięwzięciu prosimy o przeslanie do nas potwierdzenia udziału poprzez wypełnienie formularza zgłoszenia on line w terminie do 15 kwietnia br.

W ramach programu misji organizujemy  Polsko - Senegalskiego Forum Biznesu, w przygotowaniu są równolegle  indywidualne rozmowy B2B z senegalskimi przedsiębiorcami i z przedstawicielami administracji rządowej oraz z senegalskimi organizacjami otoczenia biznesu, zgodnie z zapotrzebowaniem zgłoszonym już przez polskie firmy.

Misja przeprowadzi także rozmowy w  Diamniadio (w którym powstaje nowe centrum administracyjno-gospodarcze kraju), w nowej strefie przemysłowej, jak również zostanie zorganizowane dla Państwa spotkanie w Zagranicznym Biurze Handlowym w Dakarze oraz  seminarium nt. zasad realizacji rządowych projektów w Senegalu.

Zapraszamy do udziału.

Aktualności

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ - "Możliwości Współpracy Gospodarczej Między Chinami (Hangzhou) i Polską"

2019.05.17

Szanowni Państwo, Mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję organizowaną wspólnie przez CCPIT Hangzhou (China Council for the Promotion of International Trade), Krajową Izbę Gospodarczą oraz Krajową Izbę Gospodarczą Centrum Promocji dotyczącą: „Możliwości Współpracy Gospodarczej Między Chinami (Hangzhou) oraz Polską.”

więcej »

China Homelife Poland - Export Expo - stoisko wystawiennicze Mazowsze

2019.05.17

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza mazowieckich producentów i usługodawców (zarejestrowanych w województwie mazowieckim) do udziału w charakterze wystawcy w targach „Export Expo” – regionalnym panelu eksportowym organizowanym w ramach VIII edycji targów China Homelife Poland 2019.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right