przejdź do zawartości

up

Misja gospodarcza do Senegalu, 19-22 maja 2019

Szanowni Państwo, 

W nawiązaniu do przesłanego zaproszenia do udziału w Misji gospodarczej do Senegalu, która odbędzie się w dniach 19-22 maja br, wszystkich zainteresowanych udziałem w tym przedsięwzięciu prosimy o przeslanie do nas potwierdzenia udziału poprzez wypełnienie formularza zgłoszenia on line w terminie do 15 kwietnia br.

W ramach programu misji organizujemy  Polsko - Senegalskiego Forum Biznesu, w przygotowaniu są równolegle  indywidualne rozmowy B2B z senegalskimi przedsiębiorcami i z przedstawicielami administracji rządowej oraz z senegalskimi organizacjami otoczenia biznesu, zgodnie z zapotrzebowaniem zgłoszonym już przez polskie firmy.

Misja przeprowadzi także rozmowy w  Diamniadio (w którym powstaje nowe centrum administracyjno-gospodarcze kraju), w nowej strefie przemysłowej, jak również zostanie zorganizowane dla Państwa spotkanie w Zagranicznym Biurze Handlowym w Dakarze oraz  seminarium nt. zasad realizacji rządowych projektów w Senegalu.

Zapraszamy do udziału.

Aktualności

Przetarg na atrakcyjne działki

2020.07.22

Gmina Wiskitki posiada doskonałą lokalizację, którą określają dwie trasy - Autostrada A2 oraz Droga Krajowa nr 50, a w nieodległej przyszłości Rząd Polski zapowiada zbudowanie Centralnego Portu Komunikacyjnego.

więcej »

EKSPORT MASZYN I URZĄDZEŃ DO USA

2020.07.06

Szanowni Państwo, W 2019 eksport maszyn i urządzeń do USA stanowił jedną z głównych grup towarów eksportowanych z Polski za ocean. Teraz, w obliczu widocznego w USA trendu zwiększania dywersyfikacji źródeł dostaw gotowych towarów i komponentów z zagranicy, pojawiają się nowe możliwości eksportowe dla polskich producentów.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right