przejdź do zawartości

up

Misja gospodarcza do Uzbekistanu z okazji oficjalnej wizyty Wiceministra Spraw Zagranicznych w dniach 6-9 czerwca 2018

Szanowni Państwo,

 W dniach 6-9 czerwca  2018 r. oficjalna wizytę w Uzbekistanie złoży Podsekretarz Stanu w MSZ.Wiceministrowi towarzyszyć będą polscy przedsiębiorcy w ramach grupy biznesu organizowanej przez Krajowa izbę Gospodarczą we współpracy z lokalnymi partnerami izbowymi.

 Program pobytu Ministra  B. Cichockiego wraz z delegacją biznesu w Uzbekistanie będzie obejmował:

udział w forum gospodarczym w Taszkencie w dniu 7.06 br.

KIG wraz z partnerem uzbekistańskim przygotuje program forum, jak również spotkania  b2b dla przedsiębiorców  z Polski, zgodnie z ich wskazaniami merytorycznymi.

 Udział w spotkaniach biznesowych w Bucharze w dniu 8.06.  

Planujemy organizację programu dla delegacji biznesu w Bucharze, gdzie zostaną zorganizowane spotkania biznesowe z przedstawicielami miejscowej administracji i kręgów gospodarczych oraz spotkania z lokalnymi przedsiębiorcami uzbekistańskimi.

 Ze względu na bliski termin realizacji wizyty oficjalnej w Uzbekistanie oraz harmonogram przygotowań uprzejmie prosimy o pilne zgłoszenie zainteresowania udziałem w misji.

 REJESTRACJA ON LINE   

 Cena za udział w Misji do Uzbekistanu wynosi ok. 5 800 zł netto za osobę i obejmuje: bilet lotniczy na trasie Warszawa-Taszkent-Warszawa, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, przejazd z Taszkentu do Buchary, transport miejscowy w Taszkencie i w Bucharze, wizę, ubezpieczenie, program spotkań na miejscu w Uzbekistanie, przygotowanie folderu informacyjnego o uczestnikach misji, opiekę organizatorów ze strony KIG, program towarzyszący.

Cena nie obejmuje opłaty za hotel, dokonamy rezerwacji grupowej dla całej delegacji biznesowej, natomiast opłata za hotel będzie dokonywana na miejscu przez uczestników misji. Podamy Państwu wkrótce wynegocjowane ceny za hotel.

 Kontakt:

Krajowa Izba Gospodarcza                                                                                                                                                     

Elżbieta Wojtas,  Tel 22 63 09 752, e-mail: ewojtas@kig.pl 

Katarzyna Kaniewska, Tel 22 63 09 707, e-mail: kkaniewska@kig.pl

 

Aktualności

Jednostki Samorządu Terytorialnego zakwalifikowane do wzięcia udziału w projekcie pn.: „Wdrożenie jednolitych standardów obsługi inwestora dla JST województwa mazowieckiego”

2020.09.28

Poniżej znajduje się lista Jednostek Samorządu Terytorialnego zakwalifikowanych do uczestnictwa w projekcie pn.: "„Wdrożenie jednolitych standardów obsługi inwestora dla JST województwa mazowieckiego”

więcej »

kalendarium Moda na Mazowsze

2020.09.25

Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna przygotowuje kolejny numer magazynu Moda na Mazowsze.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right