przejdź do zawartości

up

Misja gospodarcza na Tajwan w dn. 9-12 grudnia 2018 r.

Szanowni Państwo,

Krajowa Izba Gospodarcza wraz z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii, Warszawskim Biurem Handlowym w Tajpej zaprasza do udziału w misji gospodarczej na Tajwan.

Misja kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem wymiany handlowej z Tajwanem.

Program opracoany wspólnie z lokalnymi partnerami tj. Chinese Inetrnational Economic Cooperation Association [CIECA] oraz TAITRA obejmuje:

  • udział w Forum Gospodarczym pt.: 16th Taiwan-Poland Joint Business Council Meeting,
  • spotkania B2B z lokalnymi partnerami,
  • spotkania z przedstawicielami administracji Tajwanu,
  • wizyty studyjne: w Hsinchu Science Park, Taiwan Telematics Industry Association, Incubation Centers, Small&Medium Enterprise Administration oraz w Taiwan Computer Association i Institute for Information Industry.

Obecnie, szczególne możliwości rozwoju współpracy Polska-Tajwan przewidywane są w zakresie technologii proekologicznych, inteligentnych rozwiązań dla rolnictwa, smart cities, elektromobilności, energii solarnej, biotechnologii, produktów leczniczych, branży spozywczej i przetwórstwa spożywczego, zaawansowanych technologii obróbki stali, części samochodowych a także wielu innych w zakresie nowych technologii i przemysłu.

W ramach ceny misji organizator zapewnia kompleksową obsługę organizacyjno-logistyczną wydarzenia, transport lotniczy i miejscowy, wykup ubezpieczenia, rezerwacją grupową w hotelu, wsparcie merytoryczne ekspertów i instytucji współpracujących, organizację rozmów b2b i study visits.

Cena uczestnictwa w misji: ok 6 200,00 pln + VAT + koszt hotelu do opłacenia na miejscu.

Zgłoszenia udziału w misji oraz dodatkowe zapytania prosimy kierować niezwłocznie do organizatorów:

Krajowa Izba Gospodarcza - Biuro Współpracy z Zagranicą:

Monika Sasiak, tel. /22/ 630 97 23, e-mail: msasiak@kig.pl

Aktualności

Nawet prawie 430 tys. zł z unijnych środków na pomoc w koronakryzysie

2020.06.24

Aż 2,5 mld złotych przewidziała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ogłoszonym właśnie naborze „Dotacje na kapitał obrotowy”. Ma być on wsparciem na utrzymanie działalności dla przedsiębiorców, którzy na skutek pandemii COVID-19 znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

więcej »

Konferencja Urzędu Patentowego RP " - „Projektowanie wizerunku przedsiębiorstwa - Przebrała się m!arka” w dniach 29-30 czerwca 2020 r.

2020.06.24

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji organizowanej przez Urząd Patentowy RP on line „Projektowanie wizerunku przedsiębiorstwa - Przebrała się m!arka” w dniach 29-30 czerwca 2020 r.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right