przejdź do zawartości

up

Misja na Tajwan z okazji 8 Konsultacji Gospodarczych Polska - Tajwan, 9-11 września 2018 r. - SAVE THE DATE

Szanowni Państwo,

Krajowa Izba Gospodarcza wraz z Chinese International Economic Cooperation Association CIECA, przy wsparciu Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Biura Polskiego w Tajpej serdecznie zaprasza do udziału w misji gospodarczej na Tajwan w terminie 9-11 września 2018 r. organizowanej przy okazji Międzyrządowej Komisji ds. Gospodarczych.

Krajowa Izba Gospodarcza współpracuje aktywnie z Tajwanem do wielu już lat, przyjmując delegacje przedsiębiorców, organizując misje gospodarcze oraz umożliwiając zainteresowanym firmom kontakty z partnerami z Tajwanu i Polski oraz promując rozwój polsko – tajwańskiej współpracy gospodarczej i inwestycji. Co roku KIG organizauje także naprzemiennie raz w Polsce raz na Tajwanie „Joint Bussines Tajwan-Poland Council Meeting”; ostatnie piętnaste już spotkanie odbyło się w październiku 2017 r. w Warszawie, tym samym serdecznie Państwa zapraszamy do udział w 16 edycji tego wydarzenia w Tajpej.

Misja kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem wymiany handlowej z Tajwanem.

Program opracowany wspólnie z lokalnymi partnerami tj. Chinese International Economic Cooperation Association (CIECA:

- udział w spotkaniu gospodarczym pt. 16th Taiwan-Poland Joint Business Council Meeting,

- spotkania B2B z lokalnymi partnerami,

- spotkania z przedstawicielami administracji Tajwanu,

- wizyty studyjne: w Hsinchu Science Park, Taiwan Telematics Industry Association, Incubation Centers, Small & Medium Enterprise Administration oraz w Taiwan Computer Association i Institute for Information Industry.

W ramach ceny w/w misji organizator zapewnia kompleksową obsługę organizacyjno-logistyczną wydarzenia, transport lotniczy i miejscowy, wykup ubezpieczenia, rezerwację grupową w hotelu, wsparcie merytoryczne ekspertów i instytucji współpracujących, organizację rozmów b2b i study visits.

Więcej informacji nt. możliwości biznesowych na Tajwanie znajdą Państwo w linku

Zgłoszenie zainteresowania udziałem w misji: REJESTRACJA 

W razie pytań do Państwa dyspozycji pozostaje:

Pani Monika Sasiak

Główny Specjalista

Biuro Współpracy z Zagranicą

Tel. +48 22 630 97 23

Fax +48 22 630 95 59

www.kig.pl

Aktualności

EKSPORT MASZYN I URZĄDZEŃ DO USA

2020.07.06

Szanowni Państwo, W 2019 eksport maszyn i urządzeń do USA stanowił jedną z głównych grup towarów eksportowanych z Polski za ocean. Teraz, w obliczu widocznego w USA trendu zwiększania dywersyfikacji źródeł dostaw gotowych towarów i komponentów z zagranicy, pojawiają się nowe możliwości eksportowe dla polskich producentów.

więcej »

Nawet prawie 430 tys. zł z unijnych środków na pomoc w koronakryzysie

2020.06.24

Aż 2,5 mld złotych przewidziała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ogłoszonym właśnie naborze „Dotacje na kapitał obrotowy”. Ma być on wsparciem na utrzymanie działalności dla przedsiębiorców, którzy na skutek pandemii COVID-19 znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right