przejdź do zawartości

up

Misja przyjazdowa na Mazowsze połączona z Polsko – Saudyjskim Forum Gospodarczym

W związku z misją przyjazdową na Mazowsze, w dniu 3 października 2011 r. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej odbyło się Polsko – Saudyjskie Forum Gospodarcze organizowane przez Agencję Rozwoju Mazowsza S.A. i Krajową Izbę Gospodarczą. Ze strony saudyjskiej udział wzięło 20 przedsiębiorców, natomiast ze strony polskiej około 60-u mazowieckich firm.

Uroczystego otwarcia dokonali: Pan Leszek Ruszczyk, Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego, Pan H.E. Waleed Taher Radwan, Ambasador Królestwa Arabii Saudyjskiej, Pan Marek Kłoczko, Sekretarz Generalny Krajowej Izby Gospodarczej, Pan Dr Yasser M. Al. Harbi, Przewodniczący Biznesowej Delegacji Sudyjskiej i Prezes Saudyjsko – Polskiej Rady Biznesu oraz Pan Maciej Stańczuk, Prezes Polsko - Saudyjskiej Rady Biznesu.

O potencjale inwestycyjnym Mazowsza opowiedział reprezentant Zespołu ds. Obsługi Inwestora. Na koniec Forum odbyły się spotkania B2B, które były szansą dla mazowieckim firm na nawiązanie lub poszerzenie kontaktów handlowych na rynku saudyjskim. Udział w forum był bezpłatny.

Aktualności

Zaproszenie: misja gospodarcza na Białoruś

2019.03.14

Szanowni Państwo, Zbliża się zakończenie rejestracji uczestników na misję gospodarczą polskich przedsiębiorców na Białoruś. W związku z trwającym jeszcze naborem zapraszamy zainteresowane firmy do zgłaszania się do udziału w tym wydarzeniu.

więcej »

Warsztaty biznesowo-networkingowe Forum Przedsiębiorców na Targówku - marzec 2019

2019.03.14

Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza przedsiębiorców i menedżerów firm na warsztat biznesowo-networkingowy: „Jak wygrywać serca klientów? Kilka słów o strategii budowania marki” 18 marca 2019 roku, godz. 17.00

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right