przejdź do zawartości

up

Oferta WTM 2020 London-wirtualne stoisko POT

Szanowni Państwo,

Polska Organizacja Turystyczna wraz z Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Londynie przygotowuje polskie wystąpienie w wersji wirtualnej. 

WTM World Travel Market w Londynie to jedne z bardziej prestiżowych i uznanych targów turystycznych na świecie (B2B). To coroczne miejsce spotkań dla profesjonalistów z branży turystycznej nie tylko z terenu Wielkiej Brytanii, ale też i całego świata.

Ze względu na aktualną sytuację związaną z panującą na Świecie epidemią COVID-19 organizatorzy tragów  WORLD TRAVEL MARKET (WTM) 2020 London podjęli decyzję o zorganizowaniu tegorocznej edycji tragów tylko w formie wirtualnej. Targi odbędą się pod hasłem Recover. Rebuild. Innovate  w terminie 9-11 listopada br.  Ich celem będzie umożliwienie branży turystycznej podniesienie się z kryzysu poprzez dostarczenie jej szansy nawiązania nowych kontaktów biznesowych i zaprezentowanie swoich produktów na szeroką skalę. Targi wirtualne odbędą się w godzinach 7:00-22:00, by w ten sposób pozwolić osobom z różnych stref czasowych na spotkania.

Koszt udziału w wirtualnym stoisku POT dla Wystawy to 500 zł. Termin nadsyłania zgłoszeń do 1 października 2020r.

W załączeniu szczegóły oferty dla Wystawców oraz formularz zgłoszenia udziału

Po przyjęciu zgłoszenia zostanie przygotowana dla Państwa stosowna umowa.

Uprzejmie prosimy o przesłanie wypełnionego i podpisanego zgłoszenia udziału  skanem na adres e-mail: Marzena.sarzyniak@pot.gov.pl

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, bardzo proszę o kontakt.

Polska Organizacja Turystyczna
ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa, Polska
tel. +48 (22) 536 70 47
www.pot.gov.pl

Aktualności

Możliwość eksportu - zapytanie od firmy z Chin

2020.10.15

Do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego oraz Agencji Rozwoju Mazowsza S.A. wpłynęła propozycja chińskiej firmy z siedzibą w mieście Hangzhou - importera zainteresowanego eksportem polskich produktów do Chin.

więcej »

Zaproszenie na webinaria HKTDC w październiku

2020.10.14

Szanowni Państwo, HKTDC w październiku organizuje 2 bezpłatne webinaria, na które Państwa serdecznie zapraszamy. Pierwsze z nich (20.10) w języku polskim, skierowane jest przede wszystkim do importerów, dystrybutorów, sieci sklepów

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right