przejdź do zawartości

up

Północne Mazowsze – przenieś tu swój biznes!

Północne Mazowsze – przenieś tu swój biznes!

Nie od dziś wiadomo, że biznesowe serce Polski bije w Warszawie – stolicy naszego kraju i województwa mazowieckiego. To tutaj łączy się krwiobieg polskiej gospodarki i tu przedsiębiorcy szukają informacji o możliwościach inwestowania na terenie naszej ojczyzny. Lecz Mazowsze to nie tylko Warszawa, Radom czy Płock. To również mniejsze samorządy dysponujące świetnym potencjałem rozwojowym i doskonałą ofertą dla potencjalnych inwestorów. 

Jednym z tych samorządów jest powiat przasnyski położony jest w północnej części województwa mazowieckiego. Samorząd ten od lat znajduje się w czołówce najbardziej proinwestycyjnych powiatów w Polsce. Tu także znajduje się Przasnyska Strefa Gospodarcza – kompleks najlepiej przygotowanych terenów pod inwestycje na Północnym Mazowszu.

Dla każdego inwestora, który zdecyduje się na lokalizację swojego zakładu w Przasnyskiej Strefie Gospodarczej powiat oferuje tanie, w pełni uzbrojone działki pod działalność przemysłową, usługową, handlową i lotniczą. Powiat Przasnyski posiada także położone w najlepszych dzielnicach miast Przasnysz i Chorzele, w sąsiedztwie basenów, boisk, parków i nieskazitelnej przyrody – tereny przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe.  Mogą one służyć przyszłym inwestorom jako zaplecze bytowe oraz mogą ułatwić napływ nowych pracowników zatrudnionych w firmach zlokalizowanych w PSG.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się naszą bazą terenów dostępną na stronie www.strefa-przasnysz.pl Znajdą tu Państwo kompleksową informację o możliwościach przeniesienia swojego biznesu do gościnnej ziemi przasnyskiej.

Aktualności

EKSPORT MASZYN I URZĄDZEŃ DO USA

2020.07.06

Szanowni Państwo, W 2019 eksport maszyn i urządzeń do USA stanowił jedną z głównych grup towarów eksportowanych z Polski za ocean. Teraz, w obliczu widocznego w USA trendu zwiększania dywersyfikacji źródeł dostaw gotowych towarów i komponentów z zagranicy, pojawiają się nowe możliwości eksportowe dla polskich producentów.

więcej »

Nawet prawie 430 tys. zł z unijnych środków na pomoc w koronakryzysie

2020.06.24

Aż 2,5 mld złotych przewidziała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ogłoszonym właśnie naborze „Dotacje na kapitał obrotowy”. Ma być on wsparciem na utrzymanie działalności dla przedsiębiorców, którzy na skutek pandemii COVID-19 znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right