przejdź do zawartości

up

Polskie stoisko informacyjno - promocyjne na targach budowlanych.

Szanowni Państwo,

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii uprzejmie informuje, że w dniach 23 - 25 czerwca 2019r  Ambasada RP w Wellington (Nowa Zelandia) organizuje stoisko Informacyjno-promocyjne na prestiżowych targach BuildNZ/Designex w Auckland dedykowanych branży budowlanej.

Dokładna informacja na stronie organizatora: https://www.buildnz.com/

Zachęcamy wszystkie polskie firmy tego sektora do udziału w tych targach i prezentacji swoich materiałów promocyjnych (katalogów, prezentacji multimedialnych itp.). Stoisko będzie udostępnione przedstawicielom polskich firm do prowadzenia rozmów biznesowych. Istnieje możliwość osobistego uczestnictwa w tym wydarzeniu (na własny koszt).

Jeżeli polscy przedsiębiorcy nie przewidują osobistego uczestnictwa na targach, istnieje możliwość przekazania do Ambasady swoich materiałów promocyjnych w celu ich dalszej dystrybucji na ww. imprezie wystawienniczej.  

W celu zgłoszenia swojego uczestnictwa w tym wydarzeniu oraz ew, uzyskania dodatkowych informacji w tym zakresie albo przekazania materiałów promocyjnych, uprzejmie  prosimy o bezpośredni kontakt z przedstawicielami Ambasady:

Anna Gołębicka-Buchanan, anna.golebicka@msz.gov.pl; tel. (0064) 44997844.

Aktualności

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ - "Możliwości Współpracy Gospodarczej Między Chinami (Hangzhou) i Polską"

2019.05.17

Szanowni Państwo, Mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję organizowaną wspólnie przez CCPIT Hangzhou (China Council for the Promotion of International Trade), Krajową Izbę Gospodarczą oraz Krajową Izbę Gospodarczą Centrum Promocji dotyczącą: „Możliwości Współpracy Gospodarczej Między Chinami (Hangzhou) oraz Polską.”

więcej »

China Homelife Poland - Export Expo - stoisko wystawiennicze Mazowsze

2019.05.17

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza mazowieckich producentów i usługodawców (zarejestrowanych w województwie mazowieckim) do udziału w charakterze wystawcy w targach „Export Expo” – regionalnym panelu eksportowym organizowanym w ramach VIII edycji targów China Homelife Poland 2019.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right