przejdź do zawartości

up

Polskie stoisko informacyjno - promocyjne na targach budowlanych.

Szanowni Państwo,

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii uprzejmie informuje, że w dniach 23 - 25 czerwca 2019r  Ambasada RP w Wellington (Nowa Zelandia) organizuje stoisko Informacyjno-promocyjne na prestiżowych targach BuildNZ/Designex w Auckland dedykowanych branży budowlanej.

Dokładna informacja na stronie organizatora: https://www.buildnz.com/

Zachęcamy wszystkie polskie firmy tego sektora do udziału w tych targach i prezentacji swoich materiałów promocyjnych (katalogów, prezentacji multimedialnych itp.). Stoisko będzie udostępnione przedstawicielom polskich firm do prowadzenia rozmów biznesowych. Istnieje możliwość osobistego uczestnictwa w tym wydarzeniu (na własny koszt).

Jeżeli polscy przedsiębiorcy nie przewidują osobistego uczestnictwa na targach, istnieje możliwość przekazania do Ambasady swoich materiałów promocyjnych w celu ich dalszej dystrybucji na ww. imprezie wystawienniczej.  

W celu zgłoszenia swojego uczestnictwa w tym wydarzeniu oraz ew, uzyskania dodatkowych informacji w tym zakresie albo przekazania materiałów promocyjnych, uprzejmie  prosimy o bezpośredni kontakt z przedstawicielami Ambasady:

Anna Gołębicka-Buchanan, anna.golebicka@msz.gov.pl; tel. (0064) 44997844.

Aktualności

Zaproszenie PAIH SA - SYDNEY INTERNATIONAL BOAT SHOW 2019 (1-5.08.2019 r.) - materiały promocyjne

2019.06.24

Szanowni Państwo, Uprzejmie informuję, że Polska Agencja Inwestycji i Handlu SA, w ramach w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2, jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży jachtów i łodzi na targach SYDNEY INTERNATIONAL BOAT SHOW w Sydney, Australia (1-5 sierpnia 2019 r.)

więcej »

Zaproszenie na specjalną sesję dotyczącą handlu między Wielką Brytanią a Polską po BREXIT oraz na Forum BTI Polska- Wielka Brytania

2019.06.24

Szanowni Państwo, W imieniu Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ambasady Wielkiej Brytanii w RP oraz Krajowej Izby Gospodarczej, w ramach polsko – brytyjskiego Forum Gospodarczego (BTI) uprzejmie zapraszamy na specjalną sesję poświęconą handlowi między Wielką Brytanią a Polską w kontekście nadchodzącego Brexit. Sesja odbędzie się w dniu 27 czerwca w godzinach 16:00- 18:00, Sala Belweder, w Hotelu Sofitel w Warszawie.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right