przejdź do zawartości

up

Polskie stoisko na Międzynarodych Targach Energii i Ochrony Środowiska EGÉTICA EXPOENERGÉTICA w Hiszpanii

W dniach od 29 lutego do 2 marca 2012 r. w Walencji odbędą się Międzynarodowe Targi Energii Egética Expoenergética. Targi te są jednymi z najważniejszych wśród imprez targowych związanych z branżą energetyczną i ochrony środowiska.

Wydarzenie jest doskonałą okazją do zaprezentowania polskiej branży energetycznej.  Sektor energii odnawialnych w Polsce jest obiektem zainteresowania wielu firm hiszpańskich, dlatego WPHI w Madrycie dysponować będzie podczas Targów własnym stoiskiem (stoisko nr D51, pawilon 1, poziom 3). W wydarzeniu wezmą udział również przedstawiciele Stowarzyszenia Energii Odnawialnej (SEO) oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Podczas Targów, w dniu 29 lutego 2012, odbędzie się seminarium pt. Energia odnawialna w Polsce, podczas którego przedstawiony zostanie polski rynek energii odnawialnych, możliwości, jakie oferuje zagranicznym inwestorom, plany rządu polskiego w zakresie branży energetycznej, możliwości internacjonalizacji firm branży energetycznej oraz dotychczasowa współpraca gospodarcza polsko-hiszpańska.

Serdecznie zapraszamy polskie firmy z branży energetycznej do zaprezentowania swojej oferty na rynku hiszpańskim poprzez udział w targach przedstawiciela firmy lub przesłanie materiałów informacyjnych firmy na adres WPHI w Madrycie. W razie zainteresowanie prosimy o kontakt z WPHI w Madrycie: madrid@trade.gov.pl .

Przy okazji Targów Egetica odbędzie się ponadto bezpłatna, międzynarodowa giełda kooperacyjna, współorganizowana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Udział w spotkaniach b2b pozwoli polskim przedsiębiorcom z branży ochrony środowiska, energetyki i rozwoju zrównoważonego nawiązać kontakt z potencjalnymi partnerami biznesowymi z wielu krajów. Więcej informacji o giełdzie znajduje się na stronie www.een.org.pl. W ubiegłorocznej edycji Egetica liczba odwiedzających Targi przekroczyła 12 tyś. uczestników pochodzących z 48 krajów.

Impreza skierowana jest do profesjonalistów związanych z ogólnie pojętą branżą energii odnawialnych różnego typu:

 • energia geotermalna,
 • energia słoneczna,
 • energia wodna,
 • biopaliwa,
 • biomasa i odpady,
 • gaz,
 • benzyna,
 • węgiel,
 • inne źródła pozyskiwania energii,
 • hydraulika,
 • usługi Energetyczne,
 • skuteczność energetyczna.

Więcej informacji na temat Targów można uzyskać na stronie internetowej ich organizatorów www.egetica-expoenergetica.com/en

Aktualności

Zaproszenie do udziału w Misji Gospodarczej do RPA i Botswany, 21-26 lipca 2019

2019.06.10

Szanowni Państwo, Zapraszamy do udziału w Misji Gospodarczej do Republiki Południowej Afryki (Johannesburg, Pretoria) i do Botswany (Gabarone), która odbędzie się w dniach 21-26 lipca 2019.

więcej »

Zaproszenie na Forum Gospodarcze Polska – Tunezja, 17 czerwca 2019 r.

2019.06.10

Szanowni Państwo, Krajowa Izba Gospodarcza i Ambasada Tunezji w Warszawie zapraszają do udziału w Forum Gospodarczym Polska – Tunezja w dniu 17 czerwca 2019 r. z udziałem delegacji biznesu tunezyjskiego oraz przedstawicieli Izby Przemysłowo-Handlowej Regionu Centre (CCIC) i Tunezyjskiego Centrum Promocji

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right