przejdź do zawartości

up

Polsko-Kirgiskie Forum Biznesu

Ministerstwo Gospodarki wraz z Krajową Izbą Gospodarczą zapraszają przedsiębiorców do udziału w Polsko-Kirgiskim Forum Biznesu. Spotkanie odbędzie się w Biszkeku 13 lipca 2015 r. o godzinie 14:00 w Ministerstwie Gospodarki Republiki Kirgiskiej podczas wizyty podsekretarza stanu w MG Andrzeja Dychy.

W trakcie spotkania przedstawione zostaną informacje na temat aktualnych uwarunkowań współpracy gospodarczej Polski i Kirgistanu oraz perspektywicznych kierunków tej kooperacji. Przeprowadzone zostaną również wielobranżowe spotkania biznesowe w formacie B2B.

W ramach Forum odbędzie się również seminarium poświęcone wykorzystaniu środków przyznanych Republice Kirgiskiej w ramach Umowy między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Republiki Kirgiskiej o udzieleniu kredytu w ramach pomocy wiązanej. Środki te mogą być wykorzystane na finansowanie projektów w dziedzinie rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich. Firmy kirgiskie są zainteresowane nawiązaniem współpracy z polskimi przedsiębiorcami, w tym zakupem maszyn i urządzeń rolniczych. Dlatego też przedstawiciele poszczególnych przedsiębiorstw z Kirgistanu planują udział i rozmowy ze stroną polską w ramach Forum.

Forum prowadzone będzie w językach polskim i rosyjskim. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne. Udział zainteresowanych firm w Forum jest bezpłatny, jego uczestnicy pokrywają jedynie koszty podróży i obsługi logistycznej na miejscu.

Zainteresowanych przedsiębiorców prosimy o przesłanie potwierdzenia udziału w Polsko-Kirgiskim Forum Biznesu wraz z wypełnioną ankietą uczestnika w j.polskim oraz j.rosyjskim do Krajowej Izby Gospodarczej na adresy e-mailowe:

Agnieszki Salamończyk: asalamonczyk@kig.pl

Moniki Sasiak: msasiak@kig.pl

Informacji w sprawach organizacyjnych udziela Biuro Współpracy z Zagranicą KIG: 
tel. +48 22 630 97 23
tel. +48 22 630 96 06
tel. +48 22 630 96 13

Więcej:

Aktualności

WEBINARIUM Rozwój północno-zachodniego Mazowsza. Lotnisko Modlin – CARGO

2020.06.16

Szanowni Państwo, Dynamiczny rozwój międzynarodowego Portu Lotniczego Warszawa/Modlin ma kluczowe znaczenie dla gospodarki całego województwa mazowieckiego

więcej »

EKSPORT MASZYN I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH DO USA

2020.06.16

American Investor Club przy Amerykańskiej Izbie Handlowej we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu, Rockwell Automation i UL International zapraszają producentów maszyn i urządzeń elektrycznych planujących eksport do USA do udziału w seminarium online 30 czerwca br., godz. 11:00 - 12:30.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right