przejdź do zawartości

up
Jesteś tutaj: Strona głównaDlaczego Mazowsze

Polsko-Południowoafrykańskim Forum Biznesu

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 2 do 5 października 2017 r. przebywać będzie w Polsce delegacja przedstawicieli biznesu z RPA zorganizowana przez Wesgro - Tourism, Trade and Investment Promotion Agency for Cape Town and the Western Cape - oficjalna agencja ds. Turystyki, Handlu i Inwestycji w Cape Town i Prowincji Zachodniego Przylądka pod przewodnictwem Pana Denan Kuni.
Krajowa Izba Gospodarcza we współpracy z Ambasadą RPA w Warszawie organizuje Polsko-Południowoa...frykańskie Forum Biznesu z udziałem przedstawicieli firm południowoafrykańskich z Cape Town i Prowincji Zachodniego Przylądka.
Podczas Forum przekazane zostaną informacje nt. stanu i perspektyw rozwoju gospodarki południowoafrykańskiej oraz możliwości w obszarze wymiany handlowej z RPA, ze szczególnym uwzględnieniem Cape Town i Prowincji Zachodniego Przylądka.
Priorytetowe sektory dla gospodarki prowincji Western Cape to : Business Process Outsourcing, financial services, business services, agro-processing, oil & gas, renewable energy, film and multimedia, metals and engineering services, manufacturing, hospitality & tourism, ICT.

Forum odbędzie się w dniu 3 października 2017 r. w siedzibie KIG, Warszawa, ul. Trębacka 4, sala 205. Początek spotkania o godz. 10.00. Po forum odbędą się indywidualne spotkania b2b .
Delegacja składa się z 13 przedstawicieli południowoafrykańskich firm reprezentujących głównie sektor winiarski oraz przedstawicieli Agencji Wesgro. Do udziału w spotkaniach b2b zapraszamy wszystkie firmy polskie zainteresowane współpraca z partnerami z RPA w tym: importerów, dystrybutorów win, specjalistyczne sklepy winiarskie, ekskluzywne sieci sklepów detalicznych, supermarkety, firmy Horeca, hotele i restauracje.

Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim. Udział jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny znajduje się w linku poniżej.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdhC207aBz0VEi9suwy7C2W2D2rqHklp0oZZ49n31LhTS0dbg/viewform

 

Aktualności

EKSPORT MASZYN I URZĄDZEŃ DO USA

2020.07.06

Szanowni Państwo, W 2019 eksport maszyn i urządzeń do USA stanowił jedną z głównych grup towarów eksportowanych z Polski za ocean. Teraz, w obliczu widocznego w USA trendu zwiększania dywersyfikacji źródeł dostaw gotowych towarów i komponentów z zagranicy, pojawiają się nowe możliwości eksportowe dla polskich producentów.

więcej »

Nawet prawie 430 tys. zł z unijnych środków na pomoc w koronakryzysie

2020.06.24

Aż 2,5 mld złotych przewidziała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ogłoszonym właśnie naborze „Dotacje na kapitał obrotowy”. Ma być on wsparciem na utrzymanie działalności dla przedsiębiorców, którzy na skutek pandemii COVID-19 znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right