przejdź do zawartości

up

Polsko-Tureckie Forum Gospodarcze

Szanowni Państwo

 7 marca 2019 r. w hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się Forum Gospodarcze Polska-Turcja. Okazją do zorganizowania tego wydarzenia jest oficjalna wizyta ministra handlu Republiki Turcji Pani Ruhsar Pekcan w Polsce, której towarzyszyć będzie misja tureckich przedsiębiorców. 

Organizatorem Forum jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A wraz z Wydziałem Handlowym Ambasady Turcji oraz Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii, a także Krajową Izbą Gospodarczą i Polsko-Turecka Izbą Gospodarczą.  Podczas Forum obecni będą przedstawiciele Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii RP, m.in. Pani Minister Jadwiga Emilewicz. 

W agendzie wydarzenia planowane są prezentacje polskiej i tureckiej strony - w tym o programach finansowego wsparcia dla polskich eksporterów oraz możliwościach inwestycyjnych i eksportowych na rynku tureckim. Spotkanie skończy się sesją B2B z przedstawicielami tureckiego biznesu, reprezentującego sektory współpracujące w zakresie energetyki (modyfikację sieci i instalacji), górnictwo, przemysłu motoryzacyjnego, innowacji, w tym elektromobilności, inteligentnych miast i sektora IT/ICT. 

Ze względów bezpieczeństwa w Forum uczestniczyć będą mogły tylko osoby, które wcześniej się zarejestrowały pod adresem:   www.paih.gov.pl/Polska-Turcja. Tam też jest dostępna agenda spotkania. 

Językiem spotkania będzie język polski (tłumaczenie na język turecki).  

Udział w Forum jest oczywiście bezpłatny.  

 

Aktualności

Nawet prawie 430 tys. zł z unijnych środków na pomoc w koronakryzysie

2020.06.24

Aż 2,5 mld złotych przewidziała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ogłoszonym właśnie naborze „Dotacje na kapitał obrotowy”. Ma być on wsparciem na utrzymanie działalności dla przedsiębiorców, którzy na skutek pandemii COVID-19 znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

więcej »

Konferencja Urzędu Patentowego RP " - „Projektowanie wizerunku przedsiębiorstwa - Przebrała się m!arka” w dniach 29-30 czerwca 2020 r.

2020.06.24

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji organizowanej przez Urząd Patentowy RP on line „Projektowanie wizerunku przedsiębiorstwa - Przebrała się m!arka” w dniach 29-30 czerwca 2020 r.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right