przejdź do zawartości

up

Program promocji maszyn i urządzeń

Szanowani Państwo,

Krajowa Izba Gospodarcza realizuje zarządzany przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu branżowy program promocji maszyn i urządzeń, którego celem jest promocja polskiej gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe. Podstawowym celem programu jest promocja polskiego sektora maszynowego na rynkach zagranicznych.

W ramach programu promocji branży maszyn i urządzeń (poddziałanie 3.3.2. Programu operacyjnego Inteligentny Rozwój),  organizujemy misje przyjazdowe / Study Tours z trzech krajów: Turcji, Iranu oraz Chin.

Pierwsza Study Tour odbędzie się w dniach od 5 do 9 listopada 2018 r.; termin związany jest z odbywającymi się wówczas targami Warsaw Industry Week w Warszawie.

W misji przewidziany jest  udział trzech dziennikarzy oraz sześciu biznesmenów z Turcji; dziennikarze będą reprezentować prasę branżową o zasięgu ogólnokrajowym, przedstawiciele biznesu (importerzy) reprezentują firmy zainteresowane zakupem maszyn i urządzeń  sektora rolniczego.

W dniu 6 listopada 2018 r. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej (Warszawa, ul. Trębacka 4) odbędzie się Seminarium Gospodarcze Polska – Turcja z przedstawicielami tureckiego biznesu i prasy oraz sesja rozmów bilateralnych.

Podczas seminarium przedstawione zostaną możliwości współpracy gospodarczej polsko – tureckiej, ze szczególnym uwzględnieniem sektora Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00.

Po zakończeniu Seminarium i b2b, rozmowy będą kontynuowane podczas wizyty na Warsaw Industry Week, odbywających się na terenach PTAK EXPO (Nadarzyn). 

Intencją programu jest jak największa promocja osiągnięć polskich przedsiębiorstw i zakładów sektora maszyn i urządzeń i temu ma służyć wizyta tureckiego biznesu w ramach Study Tour.

W związku z realizacją programu promocji polskiej branży maszyn i urządzeń rolniczych, istnieje także możliwość przyjęcia delegatów z Turcji w polskim zakładzie produkcyjnym.

Prosimy o kontakt firmy zainteresowane wizytą w swoim zakładzie delegacji tureckiej. 

Będziemy także zobowiązani za wszelkie sugestie, wskazanie i  uwagi co do firm, które powinny być zaproszone do udziału w Study Tours przez stronę polską.

Rejestracja uczestników Seminarium Gospodarczego Polska – Turcja online.

Aktualności

WEBINARIUM Rozwój północno-zachodniego Mazowsza. Lotnisko Modlin – CARGO

2020.06.16

Szanowni Państwo, Dynamiczny rozwój międzynarodowego Portu Lotniczego Warszawa/Modlin ma kluczowe znaczenie dla gospodarki całego województwa mazowieckiego

więcej »

EKSPORT MASZYN I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH DO USA

2020.06.16

American Investor Club przy Amerykańskiej Izbie Handlowej we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu, Rockwell Automation i UL International zapraszają producentów maszyn i urządzeń elektrycznych planujących eksport do USA do udziału w seminarium online 30 czerwca br., godz. 11:00 - 12:30.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right