przejdź do zawartości

up

Projekt zagranicznej ekspansji przedsiębiorstwa - SGH

Szanowni Państwo,

Departament Współpracy  Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych zaprasza Państwa do wzięcia udziału w badaniu, którego celem jest uzyskanie informacji od przedsiębiorstw, w jaki sposób instytucje publiczne (MPiT, Grupa PFR S.A., MSZ) mogą wspierać ich aktywność na rynkach zagranicznych.

Badanie poniższe jest częścią projektu badawczego realizowanego przez Szkołę Główną Handlową we współpracy z DWE MSZ.

Badanie opiera się na trzech podstawowych zakresach:

  - sytuacja firm w odniesieniu do ekspansji na rynki zagraniczne (stan obecny, ułatwienia i napotykane bariery w kraju i za granicą),

  - czy i jakiej pomocy oczekują przedsiębiorcy w zakresie wsparcia ich ekspansji na rynki zagraniczne,

  - informacje statystyczne niezbędne do przeprowadzenia pogłębionych analiz.

Ankieta nie zawiera pytań o tzw. dane wrażliwe, a jedynie ogólne informacje o wielkości firm, asortymencie, głównych rynkach zagranicznych i subiektywnie ocenianej sytuacji firm.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSefqs7JMp_koiYyqRsBJA-QhR5q7OoxX1LCb61AEzKIsg0GgA/viewform?usp=sf_link)

 

Aktualności

Nawet prawie 430 tys. zł z unijnych środków na pomoc w koronakryzysie

2020.06.24

Aż 2,5 mld złotych przewidziała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ogłoszonym właśnie naborze „Dotacje na kapitał obrotowy”. Ma być on wsparciem na utrzymanie działalności dla przedsiębiorców, którzy na skutek pandemii COVID-19 znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

więcej »

Konferencja Urzędu Patentowego RP " - „Projektowanie wizerunku przedsiębiorstwa - Przebrała się m!arka” w dniach 29-30 czerwca 2020 r.

2020.06.24

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji organizowanej przez Urząd Patentowy RP on line „Projektowanie wizerunku przedsiębiorstwa - Przebrała się m!arka” w dniach 29-30 czerwca 2020 r.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right