przejdź do zawartości

up

Przasnyskie Dożynki Powiatowo-Gminno-Miejskie

W dniach 1-2 września 2012 r. w Sierakowie odbędą się Przasnyskie Dożynki Powiatowo-Gminno-Miejskie. Uroczystość Święta Plonów połączona będzie z otwarciem Przasnyskiej Strefy Gospodarczej. Dobiegła bowiem końca realizacja projektu prowadzonego przez Powiat Przasnyski pn. „Poprawa infrastruktury technicznej terenów inwestycyjnych w Przasnyskiej Strefie Gospodarczej”. Projekt obejmował wykonanie dróg wewnętrznych i dojazdowych, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, instalacji wodociągowej, telekomunikacyjnej i energetycznej, a także wybudowanie wodociągu komunalnego i kolektora sanitarnego od oczyszczalni ścieków w Przasnyszu do terenów inwestycyjnych Przasnyskiej Strefy Gospodarczej. (źródło: http://www.terenyinwestycyjne.info)

Zapraszamy na Dożynki Przasnyskie w imieniu Starosty Przasnyskiego, Wójta Gminy Przasnysz oraz Burmistrza Miasta Przasnysz.

Aktualności

Zaproszenie PAIH - targi - Bauma Conexpo Indie (11.12-14.12) - (materiały promocyjne)

2018.11.19

Szanowni Państwo, Uprzejmie informuję, że Polska Agencja Handlu i Inwestycji w ramach w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2 jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży „Maszyn i urządzeń” na targach Bauma Conexpo Indie, które będą miały miejsce 11.12-14.12 (więcej informacji o targach: https://www.bcindia.com/)

więcej »

"Eksportuj do Wielkiej Brytanii – innowacyjność i design w opakowaniach", Warszawa.

2018.11.19

Pomimo niepewności związanej z Brexitem, rynek brytyjski nadal jest jednym z najważniejszych kierunków eksportowych dla polskiej gospodarki. Polskie produkty stają się coraz bardziej widoczne na półkach brytyjskich sklepów, a walory dobrej jakości w rozsądnej cenie są zauważane przez brytyjskich konsumentów. Jednak mimo przyjaznego klimatu biznesowego, różnice kulturowe i brak wiedzy o upodobaniach brytyjskich konsumentów powodują, że polscy eksporterzy nie do końca wykorzystują szanse, które ten rynek oferuje. Dotyczy to również przemysłu opakowaniowego, który w

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right