przejdź do zawartości

up

Przasnyskie Dożynki Powiatowo-Gminno-Miejskie

W dniach 1-2 września 2012 r. w Sierakowie odbędą się Przasnyskie Dożynki Powiatowo-Gminno-Miejskie. Uroczystość Święta Plonów połączona będzie z otwarciem Przasnyskiej Strefy Gospodarczej. Dobiegła bowiem końca realizacja projektu prowadzonego przez Powiat Przasnyski pn. „Poprawa infrastruktury technicznej terenów inwestycyjnych w Przasnyskiej Strefie Gospodarczej”. Projekt obejmował wykonanie dróg wewnętrznych i dojazdowych, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, instalacji wodociągowej, telekomunikacyjnej i energetycznej, a także wybudowanie wodociągu komunalnego i kolektora sanitarnego od oczyszczalni ścieków w Przasnyszu do terenów inwestycyjnych Przasnyskiej Strefy Gospodarczej. (źródło: http://www.terenyinwestycyjne.info)

Zapraszamy na Dożynki Przasnyskie w imieniu Starosty Przasnyskiego, Wójta Gminy Przasnysz oraz Burmistrza Miasta Przasnysz.

Aktualności

Misja gospodarcza na Tajwan 9-12 kwietnia 2019 r.

2019.03.21

Szanowni Państwo, Krajowa Izba Gospodarcza wraz z Chinese International Economic Cooperation Association CIECA, przy wsparciu Biura Polskiego w Tajpej serdecznie zaprasza do udziału w misji gospodarczej na Tajwan w terminie ok 9-13 kwietnia 2019 r. (w zależności od odstępności miejsc wylot 9 lub 10 kwietnia)

więcej »

Zaproszenie: misja gospodarcza na Białoruś

2019.03.14

Szanowni Państwo, Zbliża się zakończenie rejestracji uczestników na misję gospodarczą polskich przedsiębiorców na Białoruś. W związku z trwającym jeszcze naborem zapraszamy zainteresowane firmy do zgłaszania się do udziału w tym wydarzeniu.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right