przejdź do zawartości

up

Realizacja 9 branżowych programów promocji

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie planuje opracowanie katalogów ofert (małych i średnich) producentów i przedsiębiorców województwa mazowieckiego, pod kątem wsparcia przedsiębiorców w ekspansji eksportowej, w ramach promocji współpracy gospodarczej województwa z zagranicą.
Wykonane katalogi będą dystrybuowane podczas targów i wystaw zagranicznych, w ramach stoisk narodowych organizowanych przez Polską Agencją Handlu i Inwestycji - na kluczowych imprezach wystawienniczych na ponad 20 rynkach (m.in. w Chinach, ZEA, Niemczech, Rosji, Izraelu, Meksyku, Brazylii. Singapurze, Australii, Iranie, Indiach i w USA).
Szerzej na temat w linku poniżej. Wykaz planowanych wydarzeń na 2018 r. – w załączeniu.
Do udziału w projekcie Urząd zaprasza firmy z następujących sektorów przedsiębiorczości regionu:
• Biotechnologia i farmaceutyka
• Części samochodowe i lotnicze
• Kosmetyki
Publikacja udostępnionych informacji nt. Państwa firmy jest bezpłatna, a koszty opracowania katalogów i ich dystrybucji ponosić będzie Samorząd Województwa Mazowieckiego.
W związku z powyższym, firmy zainteresowane umieszczeniem informacji na ich temat w przedmiotowym opracowaniu proszone są o wypełnienie dostępnego tu: https://www.mazovia.pl/…/art,357,katalog-ofert-malych-i-sre… formularza (w języku polskim i angielskim) i odesłanie go na adres: economic.promotion@mazovia.pl ; oraz dodatkowo na adres mariusz.rukat@mazovia.pl - w terminie do 10 kwietnia br.
Kwestie techniczne dotyczące publikowanych informacji będą uzgadniane z Państwem w trybie indywidualnym.

 

 

Aktualności

Zaproszenie: misja gospodarcza na Białoruś

2019.03.14

Szanowni Państwo, Zbliża się zakończenie rejestracji uczestników na misję gospodarczą polskich przedsiębiorców na Białoruś. W związku z trwającym jeszcze naborem zapraszamy zainteresowane firmy do zgłaszania się do udziału w tym wydarzeniu.

więcej »

Warsztaty biznesowo-networkingowe Forum Przedsiębiorców na Targówku - marzec 2019

2019.03.14

Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza przedsiębiorców i menedżerów firm na warsztat biznesowo-networkingowy: „Jak wygrywać serca klientów? Kilka słów o strategii budowania marki” 18 marca 2019 roku, godz. 17.00

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right