przejdź do zawartości

up

Realizacja 9 branżowych programów promocji

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie planuje opracowanie katalogów ofert (małych i średnich) producentów i przedsiębiorców województwa mazowieckiego, pod kątem wsparcia przedsiębiorców w ekspansji eksportowej, w ramach promocji współpracy gospodarczej województwa z zagranicą.
Wykonane katalogi będą dystrybuowane podczas targów i wystaw zagranicznych, w ramach stoisk narodowych organizowanych przez Polską Agencją Handlu i Inwestycji - na kluczowych imprezach wystawienniczych na ponad 20 rynkach (m.in. w Chinach, ZEA, Niemczech, Rosji, Izraelu, Meksyku, Brazylii. Singapurze, Australii, Iranie, Indiach i w USA).
Szerzej na temat w linku poniżej. Wykaz planowanych wydarzeń na 2018 r. – w załączeniu.
Do udziału w projekcie Urząd zaprasza firmy z następujących sektorów przedsiębiorczości regionu:
• Biotechnologia i farmaceutyka
• Części samochodowe i lotnicze
• Kosmetyki
Publikacja udostępnionych informacji nt. Państwa firmy jest bezpłatna, a koszty opracowania katalogów i ich dystrybucji ponosić będzie Samorząd Województwa Mazowieckiego.
W związku z powyższym, firmy zainteresowane umieszczeniem informacji na ich temat w przedmiotowym opracowaniu proszone są o wypełnienie dostępnego tu: https://www.mazovia.pl/…/art,357,katalog-ofert-malych-i-sre… formularza (w języku polskim i angielskim) i odesłanie go na adres: economic.promotion@mazovia.pl ; oraz dodatkowo na adres mariusz.rukat@mazovia.pl - w terminie do 10 kwietnia br.
Kwestie techniczne dotyczące publikowanych informacji będą uzgadniane z Państwem w trybie indywidualnym.

 

 

Aktualności

Zaproszenie do udziału w Misji Gospodarczej do RPA i Botswany, 21-26 lipca 2019

2019.06.10

Szanowni Państwo, Zapraszamy do udziału w Misji Gospodarczej do Republiki Południowej Afryki (Johannesburg, Pretoria) i do Botswany (Gabarone), która odbędzie się w dniach 21-26 lipca 2019.

więcej »

Zaproszenie na Forum Gospodarcze Polska – Tunezja, 17 czerwca 2019 r.

2019.06.10

Szanowni Państwo, Krajowa Izba Gospodarcza i Ambasada Tunezji w Warszawie zapraszają do udziału w Forum Gospodarczym Polska – Tunezja w dniu 17 czerwca 2019 r. z udziałem delegacji biznesu tunezyjskiego oraz przedstawicieli Izby Przemysłowo-Handlowej Regionu Centre (CCIC) i Tunezyjskiego Centrum Promocji

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right