przejdź do zawartości

up

Regionalne Orły Eksportu 2016

Regionalne Orły Eksportu to projekt skierowany do przedsiębiorców, mających doświadczenie w handlu międzynarodowym oraz małych i średnich firm, które dopiero myślą o eksporcie. Projekt zakłada promocję wymiany handlowej poprzez omówienie najciekawszych tematów eksportowych, rynku zbytu, dotarciu do sektorów z największym potencjałem eksportowym oraz wyłonienie i nagrodzenie regionalnych liderów eksportu.

Podczas wydarzenia odbędzie się uroczyste wręczenie nagród najlepszym regionalnym przedsiębiorstwom w ramach konkursu „Orły Eksportu” w następujących kategoriach:

  • Najlepszy Eksporter – kategoria główna
  • Najdynamiczniejszy Eksporter
  • Innowacyjny Produkt w Eksporcie
  • Eksportowy Produkt
  • Osobowość Eksportu

Konferencja odbędzie się  7 czerwca 2016 roku o godz.: 9:30 w siedzibie Rzeczpospolitej, ul. Prosta 51, Warszawa.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji na:

http://konferencje.rp.pl/wydarzenie/info/2565,.html

Katarzyna Marchel
Dział Szkoleń i Konferencji Rzeczpospolita
Tel. 503 073 997

Aktualności

Zaproszenie PAIH - targi - Bauma Conexpo Indie (11.12-14.12) - (materiały promocyjne)

2018.11.19

Szanowni Państwo, Uprzejmie informuję, że Polska Agencja Handlu i Inwestycji w ramach w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2 jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży „Maszyn i urządzeń” na targach Bauma Conexpo Indie, które będą miały miejsce 11.12-14.12 (więcej informacji o targach: https://www.bcindia.com/)

więcej »

"Eksportuj do Wielkiej Brytanii – innowacyjność i design w opakowaniach", Warszawa.

2018.11.19

Pomimo niepewności związanej z Brexitem, rynek brytyjski nadal jest jednym z najważniejszych kierunków eksportowych dla polskiej gospodarki. Polskie produkty stają się coraz bardziej widoczne na półkach brytyjskich sklepów, a walory dobrej jakości w rozsądnej cenie są zauważane przez brytyjskich konsumentów. Jednak mimo przyjaznego klimatu biznesowego, różnice kulturowe i brak wiedzy o upodobaniach brytyjskich konsumentów powodują, że polscy eksporterzy nie do końca wykorzystują szanse, które ten rynek oferuje. Dotyczy to również przemysłu opakowaniowego, który w

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right