przejdź do zawartości

up

Rekrutacja na wydarzenia targowe

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż w ramach projektu kluczowego Samorządu Województwa Mazowieckiego „Mazowsze – promocja gospodarcza serca Polski”, w ramach RPO WM na lata 2007-2013, organizowany jest udział mazowieckich przedsiębiorców w następujących targach rolno-spożywczych:

 1. targi SIAL China odbywające się w dniach 13-15 maja 2014 r. w Szanghaju (Chiny),
 2. targi Eat!Brussels odbywające się w dniach 11-14 września 2014r. w Brukseli (Belgia),
 3. targi WorldFood odbywające się w dniach  15-18 września 2014r. w Moskwie (Rosja),
 4. targi FruitAttraction odbywające się w dniach 15-17 października 2014r w Madrycie (Hiszpania),
 5. targi SIAL Paris odbywające się w dniach 19-23 października 2014r. w Paryżu (Francja),
 6. targi WorldFood  odbywające się w dniach 5-7 listopada 2014r. w Ałmatach (Kazachstan),
 7. targi PeterFood odbywające się w dniach 11-13 listopada 2014r. w Sankt Petersburgu (Rosja),
 8. targi SIAL Abu Dhabi odbywające się w dniach 24-26 listopada 2014 w Abu Dhabi (Zjednoczone Emiraty Arabskie).

Rekrutacja na te wydarzenia jest przeprowadzana za pomocą ankiety, którą znajdą Państwo poniżej. Prosimy o wypełnienie osobnej ankiety dla każdego z wydarzeń, w których udział Państwa interesuje (spośród wskazanych powyżej). Celem ankiety jest wyłonienie przedsiębiorców do udziału w targach. Liczba zdobytych punktów decyduje o pozycji na liście rankingowej.

Zakwalifikowanych zostanie kilka przedsiębiorstw z najwyższą punktacją oraz spełniających kryteria przyznania pomocy de minimis. Przedsiębiorstwa te otrzymają dofinansowanie w zakresie przewidzianym przez Projekt, tj. otrzymają pomoc publiczną w postaci pokrycia kosztów uczestnictwa w zakresie:

 • zakwaterowania, 
 • udziału w zabudowanej powierzchni wystawienniczej, 
 • wejściówek na targi 

oraz opcjonalnie kosztów transportu eksponatów. Warunkiem koniecznym do znalezienia się na liście rankingowej wydarzenia jest wypełnienie ankiety oraz odesłanie jej wraz z:

 1. aktualnym odpisem z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej,
 2. formularzem informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis.

Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis jest dostępny do pobrania w zakładce O nas › Materiały do pobrania › Pomoc de minimis.

Zainteresowane, mazowieckie przedsiębiorstwa prosimy o przesłanie wypełnionej ankiety wraz z wymaganymi dokumentami na adres: m.kubicka@armsa.pl do dnia 12.03.2014 r.

Projekt kluczowy Samorządu Województwa Mazowieckiego pn. „Mazowsze – promocja gospodarcza serca Polski” ma na celu zwiększenie i pokazanie atrakcyjności inwestycyjnej regionu oraz wypromowanie Mazowsza jako regionu przyjaznego dla przedsiębiorców i nowych technologii.

Uwaga! Powyższa lista targów może ulec modyfikacji, gdyż w przypadku zaistnienia uzasadnionych przyczyn, ARM S.A. zastrzega sobie prawo do odwołania organizacji uczestnictwa w wybranych  wydarzeniach.

Z poważaniem,
Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera

Załączniki:

Aktualności

EKSPORT MASZYN I URZĄDZEŃ DO USA

2020.07.06

Szanowni Państwo, W 2019 eksport maszyn i urządzeń do USA stanowił jedną z głównych grup towarów eksportowanych z Polski za ocean. Teraz, w obliczu widocznego w USA trendu zwiększania dywersyfikacji źródeł dostaw gotowych towarów i komponentów z zagranicy, pojawiają się nowe możliwości eksportowe dla polskich producentów.

więcej »

Nawet prawie 430 tys. zł z unijnych środków na pomoc w koronakryzysie

2020.06.24

Aż 2,5 mld złotych przewidziała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ogłoszonym właśnie naborze „Dotacje na kapitał obrotowy”. Ma być on wsparciem na utrzymanie działalności dla przedsiębiorców, którzy na skutek pandemii COVID-19 znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right