przejdź do zawartości

up

Rozmowy b2b z zagranicznymi kontrahentami (sektor rolno-spożywczy)

Uprzejmie informujemy, że w ramach realizacji działań mających na celu wspieranie rozwoju współpracy handlowej sektora rolno-spożywczego z zagranicą, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa organizuje misję przyjazdową przedstawicieli zagranicznych przedsiębiorców z krajów takich jak: Indonezja, Singapur i Tajlandia.

W związku z powyższym,  Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa planuje zorganizować dwie sesje rozmów b2b dla polskich przedsiębiorców branży rolno-spożywczej w Krakowie oraz w Warszawie.

Zgłoszenia udziału z wybranym miejscem spotkania (Kraków – 6 marca lub Warszawa – 8 marca) prosimy przesłać na załączonym formularzu wypełnionym elektronicznie do dnia 8 lutego br. na adres: KOWR-events@kowr.gov.pl w tytule proszę wpisać „ROZMOWY B2B”

UWAGA!

  • Ilość miejsc jest ograniczona
  • Decyduje kolejność zgłoszeń
  • Dokładne miejsce i godziny spotkań prześlemy wyłącznie zakwalifikowanym firmom po zamknięciu naboru
  • Rozmowy będą prowadzone w j. angielskim.
  • Udział w rozmowach b2b jest bezpłatny
 
 

Aktualności

EKSPORT MASZYN I URZĄDZEŃ DO USA

2020.07.06

Szanowni Państwo, W 2019 eksport maszyn i urządzeń do USA stanowił jedną z głównych grup towarów eksportowanych z Polski za ocean. Teraz, w obliczu widocznego w USA trendu zwiększania dywersyfikacji źródeł dostaw gotowych towarów i komponentów z zagranicy, pojawiają się nowe możliwości eksportowe dla polskich producentów.

więcej »

Nawet prawie 430 tys. zł z unijnych środków na pomoc w koronakryzysie

2020.06.24

Aż 2,5 mld złotych przewidziała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ogłoszonym właśnie naborze „Dotacje na kapitał obrotowy”. Ma być on wsparciem na utrzymanie działalności dla przedsiębiorców, którzy na skutek pandemii COVID-19 znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

więcej »

Warszawa

Londyn

New York

Tokyo

Kursy średnie walut

USD 3,3881 PLN
EUR 4,1724 PLN
CHF 3,4827 PLN
GBP 4,7660 PLN
JPY 3,1483 PLN

(Źródło: NBP, Data pobrania: 2018-04-20)

Partnerzy

left
right